ДАРИЈА СЕ ВРАТИЛА У ГРЧКУ: Параћинска Гимназија већ три године је у програму међународне размене средњошколаца
02. 07. 2021. у 19:09
УЧЕСТВУЈУЋИ три године у међународној размени ученика преко организације „Интеркултура“, параћинска Гимназија угостила је ове школске године Дарију Думу, 17. годишњу девојку румунског порекла која живи у Атини, тако да је она у Параћину завршила трећи разред Гимназије, о чему је добила потврду пре него што се вратила у Грчку.
Повезане вести
НОВИ САД ДОБИЈА АЛЕЈУ ЗАСЛУЖНИХ ГРАЂАНА: Истакнуте личности сахрањиваће се уз одобрење Града
НОВИ Сад ће ускоро добити Алеју заслужних грађана на Градском гробљу.
02. 07. 2021. у 00:52
ШИРИЋЕ КУЛТУРНЕ ВЕЗЕ СРБИЈЕ И БРИТАНИЈЕ: У Новом Саду отворена британска „покретна“амбасада
У КУЛТУРНОЈ станици „Свилара“ у Новом Саду данас је градоначелник Новог Сада Милош Вучевић заједно је са британском амбасадорком у Србији Шан Маклеод присуствовао отварању отварању треће Британске „ПопАп“ (покретне) амбасаде.
01. 07. 2021. у 18:05
ПУНОЛЕТСТВО ОАЗЕ ХЕДОНИЗМА: У Новом Саду вечерас почиње Међународни фестивал вина „Интерфест“
ПОЧЕВШИ од вечерас па до 3 јуна, Трг слободе у Новом Саду биће оаза хедонизма јер ће овај највећи вински догађај у годину а поводом свог пунолетствља, окупити више од 80 учесника.
01. 07. 2021. у 16:20
ИЗ САОБРАЋАЈА ИСКЉУЧЕНО 12 ВОЗАЧА: У Јужнобачком округу полиција за дан открила и санкционисала 393 саобраћајна прекршаја
ПОЛИЦИЈСКА управа у Новом Саду је претходног дана, односно 30. јуна, на подручју Јужнобачког округа, открила и санкционисала укупно 393 саобраћајна прекршаја, а из саобраћаја је искључењно 12 возача и три возила.
01. 07. 2021. у 14:24
СЈАЈНА ВЕСТ ИЗ НОВОГ САДА: Протеклог дана рођено 29 беба, од тога три пара близанаца
НА Клиници за гинекологију и акушерство у Новом Саду протеклог дана родило се 29 беба из 26 порођаја.
01. 07. 2021. у 09:03
Најновије из рубрике
ПОЖАРЕВАЧКА ЕРГЕЛА, ЧУВЕНА ПО РАСНИМ ТРКАЧКИМ КОЊИМА, ПОНОСИ СЕ И УРЕЂЕНИМ МИНИ ЗОО-ВРТОМ "Љубичево" чека партнерку за Симу
ЕРГЕЛА "Љубичево" у Пожаревцу одавно је препознатљива по расним тркачким коњима, али је мање познато да посетиоци овде могу да виде и бројне друге животиње, становнике мини зоо-врта.
25. 12. 2025. у 20:00
БАРБАРА РАДЕНКОВИЋ (23) ГОТОВО СЛУЧАЈНО ОДЛУЧИЛА ДА МЕДИЦИНУ СТУДИРА У РУМУНИЈИ И НИЈЕ СЕ ПОКАЈАЛА Из зајечара срећу нашла у Темишвару
ЈОШ док је била ученица Средње медицинске школе у Зајечару, Барбара Раденковић (23) чврсто је одлучила да ће студирати медицину, али није знала где. Од комшинице и другарице, која је завршавала факултет, слушала је о добрим условима студирања у Румунији и одлучила је да се за индекс "бори" у - Темишвару. Сада је на четвртој години опште медицине и веома је задовољна...
25. 12. 2025. у 20:00
БЛИЗАНЦИ БРАТ И СЕСТРА: У породилишту у Новом Саду за дан рођене 34 бебе
У ПОРОДИЛИШТУ у Новом Саду, познатом као Бетанија, за дан је рођено 34 беба, а међу њима и пар близанаца, дечак и девојчица.
24. 12. 2025. у 16:25
ХАОС У НИШУ: Пао кран и оштетио кући
НА градилишту у улици Ћирила и Методија у Нишу јутрос је пао кран и оштетио кућу. Из полиције кажу да нема повређених.
24. 12. 2025. у 14:02
ЈКП ЗЕЛЕНИЛО И ГРОБЉА СМЕДЕРЕВО ОД ВЛАДЕ ЈАПАНА ДОБИЛО ВОЗИЛО ЗА ИЗНОШЕЊЕ СМЕЋА: Донација вредна 15 милиона динара
ЈКП „Зеленило и гробља“ добило је вредну донацију – нови камион -ђубретар специјално опремљен за за уске улице. Донација вредна 15 милиона динара обезбеђена је средствима Владе Јапана. Ова вредна донација у оквиру Пројекта за основне потребе становништва, значајан јекорак ка модернизацији комуналних услуга и унапређењу рада градског комуналног предузећа, кажу надлежни.
22. 12. 2025. у 14:28
Коментари (0)