ОД ФИЛМСКОГ ЦЕНТРА ПАРЕ ЗА ОЗВУЧЕЊЕ: Завршава се модернизација биоскопа у Ковину

ЦЕНТАР за културу у Ковину добио је преко четири милиона динара за куповину и уградњу новог, савременог озвучења, чиме ће дигитализација биоскопске сале у том месту, која је започета још пре три године, коначно бити завршена.

ОД ФИЛМСКОГ ЦЕНТРА ПАРЕ ЗА ОЗВУЧЕЊЕ: Завршава се модернизација биоскопа у Ковину

Фото: Општина Ковин

За ову последњу фазу модернизације из општинског буџета је издвојено 1,4 милиона динара, док је од Филмског центра добијено додатних 2,7 милиона.

Претходно је у овај процес свеукупно уложено око осам милиона динара. Купљено је и монтирано савремено филмско платно, најмодернији 3Д пројектор, аудио процесор, рестаурирана су и тапацирана сва седишта у сали, а потпуно је реновиран и уређен простор кабине из које се филмови пројектују.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

АМЕРИЧКЕ СНАГЕ НАПУШТАЈУ ИРАК Заиди: Од овог датума креће повлачење војске

АМЕРИЧКЕ СНАГЕ НАПУШТАЈУ ИРАК Заиди: Од овог датума креће повлачење војске

ИРАЧКИ премијер Али ел Заиди изјавио је данас да ће америчке војне снаге напустити Ирак до 30. септембра, оценивши да његова посета Вашингтону представља почетак нове фазе у односима две земље, засноване на економској сарадњи, а не на војним везама.

14. 07. 2026. у 19:45

Коментари (0)

Друштвена одговорност као темељ пословања компаније Меридианбет