ПРОБЛЕМ ОТКЛОЊЕН: Поново успостављен железнички саобраћај код Јагодине

Танјуг

23. 06. 2021. у 12:19

САОБРАЋАЈ међународном пругом Београд-Ниш, који је био у прекиду код Јагодине од девет сати, због пада дрвета на железнички електрични вод под напоном, поново је успостављен, речено је Танјугу у Железничкој станици у овом граду.

ПРОБЛЕМ ОТКЛОЊЕН: Поново успостављен железнички саобраћај код Јагодине

Архива

Први возови из Железничке станице, који су чекали да се пруга рашчисти и отклони квар, кренули су око 10.20 сати, кажу у диспечерској служби.

Незгода се догодила на пружном прелазу, на регионалном путу Јагодина - Свилајнац- Деспотовац, код Месне индустрије "Стари Јухор", а дрво је оштетило проводник, после чега су електричари искључили струју у трафостаници.

На оштећени проводник наишао је шлепер регистарских ознака Суботице али није било повређених.

Радници железнице су брзо ослободили шлепер и помогли да се уклони са пружног прелаза.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије

ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије

ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова данас је назвала упозорења Европске уније председнику Србије Александру Вучићу у вези његове посете Москви за Дан победе, "бандитизмом и уценом''.

30. 04. 2025. у 16:55

Коментари (0)

ПОТРЕС У САУДИЈСКОЈ АРАБИЈИ: Тотални шок за Митровића и Сергеја (ФОТО)