ПРЕМИНУО ПАЦИЈЕНТ: 27 хоспитализованих у Чачку

27. 05. 2021. у 13:14

НА свим ковид одељењима Опште болнице у Чачку хоспитализованo је 27 пацијенатa. У респираторном центру смештена су четири пацијента, док је један на респиратору. У последња 24 часа (пресек од четвртка у подне) један пацијент изгубио је битку са корона вирусом.

ПРЕМИНУО ПАЦИЈЕНТ: 27 хоспитализованих у Чачку

Фото: Depositphotos

Према последњем извештају из болнице, био је један пријем и један отпуст. За последња 24 часа у пријемно – тријажној амбуланти Опште болнице Чачак, са симптомима и знацима ковид инфекције било jе 26 прегледа, од чега је десет првих прегледа.

Од 136 узорака из Чачка позитивних је шест, из Горњег Милановца од 32 узорка позитивних нема, из Лучана од девет узорака позитивних је три, и из Ивањице од 21 узорка позитивно је три. Укупно 12 позитивних од 198 узорака.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПРИШТИНСКА АДМИНИСТРАЦИЈА УБРЗАНО ЧИСТИ ПОКРАЈИНУ ОД СРБА Хитно се огласило руско Министарство спољних послова - То је лицемерно!

"ПРИШТИНСКА АДМИНИСТРАЦИЈА УБРЗАНО ЧИСТИ ПОКРАЈИНУ ОД СРБА" Хитно се огласило руско Министарство спољних послова - "То је лицемерно!"

КОРИСТЕЋИ успех на недавним парлементарним изборима, приштинска администрација форсира чишћење покрајине од српског становништва, саопштено је из Министарства спољних послова Русије.

04. 02. 2026. у 13:32

Коментари (0)

ИСЕЧЕНО ЛИЦЕ ДУШАНА ЛАЈОВИЋА! Драма српског тенисера у Чилеу на крајње неспортском Дејвис куп окршају