УКРАЈИНСКА ТЕНИСЕРКА ТВРДИ: "Допинг ми је у тело ушао путем секса" (ВИДЕО)

УКРАЈИНСКА тениска нада Дајана Јастремска, која је почетком године суспендована због допинга и тврдила да јој је неко сипао дрогу у пиће, сада тврди да је контаминирана током секса са бившим дечком?!

УКРАЈИНСКА ТЕНИСЕРКА ТВРДИ: Допинг ми је у тело ушао путем секса (ВИДЕО)

ФОТО: Инстаграм/Дајана Јастремска

Јастремска је уверена да је позитивна јер јој је њен бивши партнер супстанцу пренео током секса. Њен бивши партнер тврди да то није истина, а написао је и изјаву за комисију која се бави овим случајем.

- У мојој мокрачи пронађен је местеролон у врло малим количинама. С обзиром на ниску концентрацију и негативан узорак две недеље раније, добила сам научну потврду да је позитиван резултат могућ као резултат неке врсте контаминације. Уз то, обавештена сам да ову супстанцу мушкарци користе као лек и да се не препоручује женама због штетних учинака - говорила је после суспензије, а сада тврди да зна и како је недозвољена супстанца дошла у њено тело.

Отац украјинске тенисерке замолио је наводног дечка да преда узорак косе за анализу, али он је то одбио и више није сарађивао с одбраном.

Расплет случаја требало би да буде познат крајем месеца.

Јастремска је у краткоја, али плодној тениској каријери освојила три ВТА титуле, а највећи успех на грен слемовима јој је четврто коло Вимблдона 2019. године.

Тренер јој је наше горе лист Саша Бајин, а поредили су је мало због стила игре, а више због изгледа, са Машом Шараповом.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ЛАПСУС ИЛИ САМОУВЕРЕНОСТ?! Селектор Хрватске: Када прођемо Португал, видећемо шта и како даље!

ЛАПСУС ИЛИ САМОУВЕРЕНОСТ?! Селектор Хрватске: "Када прођемо Португал, видећемо шта и како даље!"

Фудбалери Хрватске играће у шеснаестини финала Мундијала против Португала. На папиру Кристијано Роналдо и другови су фаворити, али то ништа не мора да значи на терену. Селектор фудбалске репрезентације Хрватске Златко Далић обратио се јавности пред овај дуел.

29. 06. 2026. у 08:42

Коментари (0)

СРБИЈА ЈЕ ВЕЋ „ПРЕСУДИЛА“: Овај играч осваја Златну копачку, Роналдо на квоти 22, а ево где је Меси