БРИТАНАЦ НАСТАВЉА ПО СТАРОМ: Енди Мари због повреде пропушта турнир у Мајамију
БРИТАНСКИ тенисер Енди Мари објавио је данас да неће учествовати на Мастерсу у Мајамију због повреде препоне коју је задобио током припрема за овај турнир.
фото: АП
"Нисам имао проблеме током тренинга, осећао сам се добро, у петак нисам имао проблем, а онда сам се пробудио у три ујутру, осетио бол. Није ме болело на страни на којој је била операција. Када сам устао било ми је тешко да ходам", изјавио је Мари.
Мари је рекао да је бол из дана у дан мањи, али да неће наступити на турниру пошто није тренирао од петка.
"Заиста сам очајан. Ово је место где сам много тренирао током година, осећам да је ово мој други дом. Играо сам последњи пут овде 2016. године и толико тога се десило. У 2017. је био лакат, последњих година мој кук. Прошле године се десио ЦОВИД. Мајами ми је дао много, али није суђено", рекао је Мари.
Мари се налази на 119. месту АТП листе, а турнир у Мајамију је освајао у два наврата, 2009. и 2013.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
КЕЦМАНОВИЋ НАЉУТИО МАМУ ЕНДИЈА МАРЕЈА: Нећете веровати шта је разлог (ФОТО)
17. 03. 2021. у 17:15
ИГРАЋЕ СА НАЈБОЉИМА: Британски тенисер добио специјалну позивиницу за турнур у Мајамију
15. 03. 2021. у 15:49
ДУБАИ ЗНАТНО СЛАБИЈИ: После Федерера отказао и Енди Мареј - Британац добио принову
12. 03. 2021. у 16:33
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"НИСАМ РАЗМИШЉАО О ПОВРАТКУ, БИО САМ СРЕЋАН У ПАРТИЗАНУ!" Жељко Обрадовић о доласку у Панатинаикос
У великом и искреном интервјуу за грчки ОнСпортс у емисији „Тхе Лоцкер Роом“, Жељко Обрадовић причао је о повратку у Панатинаикос.
14. 07. 2026. у 16:32
КО КАЖЕ ДА СУ НЕПОБЕДИВИ! Првак Европе шокирао двоструког шампиона света и оставио га без финала Мундијала! (ВИДЕО)
Фудбалска репрезентација Шпаније играће у финалу Светског првенства, пошто је савладала селекцију Француске резултатом 2:0 (1:0).
14. 07. 2026. у 22:59
ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: "То је за мене трауматично!"
ВОДИТЕЉКА са супругом већ годинама не спава у истом кревету...
14. 07. 2026. у 11:17
Коментари (0)