НАОМИ МУСАКА: Јапанска тенисерка тврди да јој је грчка храна помогла да победи Серену

Оља Мркић

18. 02. 2021. у 17:27

ПОЗНАТО је да је јапанска тенисерка Наоми Осака склона езотерији и мистицизму, а то је потврдила и после победе над Сереном Вилијамс.

НАОМИ МУСАКА: Јапанска тенисерка тврди да јој је грчка храна помогла да победи Серену

фото: ЕПА

- Последње три недеље сам јела искључиво јапанску храну. Онда сам у среду прешла на грчку храну. Те вечери је Циципас победио Надала и помислила сам "ово није случајност, можда би требало да наставим са грчком храном" - рекла је Осака.

очигледно се исплатило, пошто је Јапанка изборила своје четврто ГС финале, друго у Аустралији.

А коју поруку је оставила својој сестри на камери на крају преноса полуфинала погледајте ОВДЕ.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СРБИЈА УЗ ЧУДО МОЖЕ НА СВЕТСКО ПРВЕНСТВО! Орлови изгубили од Енглеске, а нису добили сјајну вест од Албанаца

СРБИЈА УЗ ЧУДО МОЖЕ НА СВЕТСКО ПРВЕНСТВО! "Орлови" изгубили од Енглеске, а нису добили сјајну вест од Албанаца

Фудбалска репрезентација Србије није успела да победи Енглеску на Вемблију, па је услед пораза од 2:0 постало дефинитивно познато да из своје квалификационе групе неће отићи ни директно на Светско првенство, ни у бараж, што је обезбедила Албанија победом у Андори (1:0). Ипак, шанса за "орлове" постоји - и то минимална - да буду међу четири најбоље екипе у Лиги нација које се нису квалификовале кроз квалификационе групе. Тренутно, та четири места заузимају Велс, Румунија, Шведска и Северна Ирска, а само срећан сплет околности може нашу селекцију да "угура" у ту малу групу која "бочним путем" иде у бараж.

13. 11. 2025. у 22:39 >> 22:40

Коментари (0)

Штедња – најпоузданији начин да своје планове претворите у стварност