НЕМА ТЕЛЕФОНА, ТАБЛЕТА И ТЕЛЕВИЗОРА: Ана Ивановић открила како васпитава децу
НЕКАДА најбоља тенисерка света Ана Ивановић свој приватни живот држи далеко од очију јавности.
Tviter printskrin
Српкиња је у складном браку са бившим немачким фудбалером Бастијаном Швајнштајгером.
Они двојице дечака - Леона и Луке, а Ана је у интервјуу за емисију Спортлигхт открила како васпитава своју децу и како се сналази у овим тешким условима карантина, који је у Немачкој поново уведен.
Она је објаснила како деци није потребно много материјалних ствари, колико им је потребна пажња и љубав, коју само родитељ може да пружи.
"Ја не гледам телевизију и не проводим време на телефону и иПаду, па сам искључива у томе да деца немају ни телефон ни иПад нити телевизор. Код нас у кући ништа од тога се не користи".
Препоручујемо
БРУТАЛНЕ УВРЕДЕ АНИ ИВАНОВИЋ: Могла си децу правити са Србином! (ФОТО)
24. 12. 2020. у 17:40
АНА ИВАНОВИЋ ПОНОВО ПОДИЖЕ ТЕМПЕРАТУРУ: Нова фотографија одушевила фанове (ФОТО)
18. 12. 2020. у 20:58 >> 21:03
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
НОРВЕШКА ПРОТИВ ТРАДИЦИЈЕ: Французи играју за селектора Дешана
НОРВЕШКА и Француска састају се у оквиру последњег кола групне фазе Светског првенства 2026. године.
26. 06. 2026. у 06:30
УЗДИСАЛА ЦЕЛА ПЛАНЕТА! Најпознатија хрватска навијачица полугола стигла на Светско првенство! (ФОТО)
Измамила је уздахе свих обожаваоца и припадника мушког пола, навијачица "коцкастих" Ивана Кнол.
24. 06. 2026. у 07:32
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (2)