НАДАЛ О НОВАКОВОЈ ДИСКВАЛИФИКАЦИЈИ: Оно што је Шпанац рекао наљутиће све Србе! (ВИДЕО)

Novosti online

28. 10. 2020. у 12:15

ШПАНСКИ тенисер Рафаел Надал говорио је о бројним стварима везаним прошла и будућа дешавања у свету тениса.

НАДАЛ О НОВАКОВОЈ ДИСКВАЛИФИКАЦИЈИ: Оно што је Шпанац рекао наљутиће све Србе! (ВИДЕО)

Фото: AP Photo/Sakchai Lalit

Надал је у некој врсти "турнеје" после освајања 13. титуле на Ролан Гаросу, па се често појављује у медијима.

Најскорије је био гост емисије "La Resistencia" где се дотакао разних ствари из свих делова свог живота.

Једна од њих био је коментар Горана Иванишевића, који је пред финале РГ против Новака Ђоковића рекао да "Надал нема апсолутно никакве шансе".

- Кунем се да нисам чуо шта је Иванишевић рекао пре финала. Неко ми је рекао то тек после - изјавио је Надал.

Дотакао се и Ђоковићеве дисквалификације са УС опена.

- Био сам код куће и гледао сам голф када је Ђоковић дисквалификован са УС опена. Сви су кренули да ми шаљу поруке. Када сам видео шта се десило мислио сам да је "готов". Правила су јасна. Баш није имао среће - објаснио је Рафа.

Водитељ емисије је имао предвиђање за Гренд слем трку: Надал 24, Ђоковић 22, Федерер 21.

- Потписао бих то моментално. Али, то није моје предвиђање - остао је загонетан "Бик са Маjорке".

(Б92.нет)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИЈА ЗАТЕЧЕНА: Јелена Исинбајева се одрекла Путина, а онда урадила и ово

РУСИЈА ЗАТЕЧЕНА: Јелена Исинбајева се одрекла Путина, а онда урадила и ово

Једна од најбољих руских спортисткиња свих времена, атлетичарка Јелена Исинбајева, повукла је потез који није наишао на одобравање многих у Руској Федерацији, нарочито јер се десио док траје рат у Украјини. Најновије вести везане за Исинбајеву додатно су шокирале Русију.

30. 04. 2025. у 16:19

ОБРТ! Бастијан Швајнштајгер скинуо бурму, па поручио: Било је лепо...

ОБРТ! Бастијан Швајнштајгер скинуо бурму, па поручио: "Било је лепо..."

НЕ СТИШАВАЈУ се приче о разводу Ане Ивановић и Бастијана Швајнштајгера. Иако се бивша тениска шампионка и немачки фудбалски ас годинама представљају као складан пар, друштвене мреже и медији последњих недеља брује о наводној кризи у браку и разводу.

04. 05. 2025. у 11:07 >> 11:11

Коментари (0)

ШЕШЕЉ О ТРЕНУТНОЈ ПОЛИТИЧКОЈ СИТУАЦИЈИ: Каја Калас је нико и ништа, Французима не плаћати за авионе ако не повуку признање тзв. Косова