АТП БЕЧ: Димитров избацио Хачанова
Бугарски тенисер Григор Димитров пласирао се у друго коло АТП турнира у Бечу победом над Кареном Хачановом.

фото: ЕПА
Меч је трајао сат и 25 минута, а Димитров га је решио у своју корист у два сета са 7:6, 6:3.
Рус је почео боље овај сусрет и први направио брејк, али га одмах у следећем изгубио.
До краја првог сета смо гледали егал, а онда је у тај-брејку Димитров са 8:6 променио ток меча.
Други сет је он отворио брејком и раним вођством од 3:0.
Брзо је повео и са 5:1, а иако је у следећем сервис-гему изгубио брејк, наредни је освојио са нулом и прославио пролаз даље.
У следећем колу ривал Димитрову ће бити победник из дуела Стефанос Циципас – Јан Ленард Штруф.

ЈУЧЕ СМО ПРОШЛИ! Ево ТИП тикета за понедељак
ПОГОДИЛИ смо сва четири јучерашња предлога, надамо се да је то само почетак добитне серије.
05. 05. 2025. у 07:10

РУСИЈА ЗАТЕЧЕНА: Јелена Исинбајева се одрекла Путина, а онда урадила и ово
Једна од најбољих руских спортисткиња свих времена, атлетичарка Јелена Исинбајева, повукла је потез који није наишао на одобравање многих у Руској Федерацији, нарочито јер се десио док траје рат у Украјини. Најновије вести везане за Исинбајеву додатно су шокирале Русију.
30. 04. 2025. у 16:19

ОБРТ! Бастијан Швајнштајгер скинуо бурму, па поручио: "Било је лепо..."
НЕ СТИШАВАЈУ се приче о разводу Ане Ивановић и Бастијана Швајнштајгера. Иако се бивша тениска шампионка и немачки фудбалски ас годинама представљају као складан пар, друштвене мреже и медији последњих недеља брује о наводној кризи у браку и разводу.
04. 05. 2025. у 11:07 >> 11:11
Коментари (0)