НОВАК НИЈЕ ТАКАВ НА СНИМЦИМА, ПОПУТ РАКЕТЕ ЈЕ: Изјава колумбијског тенисера ће се дуго препричавати
УБЕДЉИВО је Новак Ђоковић савладао Данијела Галана Ривероса са 3:0 у сетовима, противнику је поново Србин препустио свега пет гејмова
Фото АП
Колумбијски тенисер након меча није крио одушевљење Новаком.
"Стадион је огроман, никада нисам имао прилику да играм на таквом месту. У почетку сам се трудио да будем савршен, а када сам изгубио 6:0, хтео сам да уживам", рекао је Галан.
Посебно га је одушевио форенд светског броја 1.
"На видео снимцима не чини ми се тако брзим, али тај ударац је као ракета. Осећао сам се боље пуштајући да будем скроз назад. Стварно импресивно".
"Био сам нервозан, осећао сам се инфериорно. То ме мотивише да наставим да радим и даље", закључио је.
Ђоковићев наредни ривал биће Рус Карен Хачанов.
Препоручујемо
У ТРЕНУТКУ КАДА НОВАК ЗАГРМИ ПРЕКИДА СЕ МЕЧ: Један детаљ до сржи разбеснео Србина! (ВИДЕО)
03. 10. 2020. у 20:48 >> 21:34
ЂОКОВИЋ:Не видим разлог да задржимо линијске судије, у хотелу стално виђам неке људе...
03. 10. 2020. у 23:21 >> 23:27
НАШИ ПРЕДЛОЗИ: "Тип" - тикет за четвртак
РЕДАКЦИЈА Типа вам је за данас припремила следеће предлоге.
26. 03. 2026. у 06:59
НОВАК ЂОКОВИЋ ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ: Ево шта је управо урадио Рафаел Надал
Најновије вести из тениса тичу се и једног од најбољих који се икада бавио "белим спортом". Новак Ђоковић је на врху те листе, а његов "први пратилац" и, уз Роџера Федерера, највећи ривал, Рафаел Надал, данас је баш поносан.
25. 03. 2026. у 20:06
МОСКВА ОТКРИЛА УКРАЈИНСКУ ЗАМКУ: Кијев подлим потезом хтео да онеспособи руске војнике - ФСБ запленио пошиљку из Пољске
УКРАЈИНСКЕ специјалне службе су испоручиле улошке за ципеле са уграђеним експлозивним направама јединицама Оружаних снага Руске Федерације, сазнао је „Militarny“ од извора у једној од специјалних служби. Према речима извора, оперативци су успели да изграде мрежу за испоруку уз помоћ руских добровољаца, а прве испоруке су се догодиле почетком марта. Број предмета се наводно мери десетинама хиљада.
26. 03. 2026. у 12:34
Коментари (1)