ЗВЕРЕВ ПОТВРДИО: Играћу у Њујорку

СТИГЛА још једна добра вест за организаторе.

ЗВЕРЕВ ПОТВРДИО: Играћу у Њујорку

Фото: М. Вукадиновић

После Новака Ђоковића, учешће на америчкој турнеји потврдио је и Александер Зверев.

Немачки тенисер биће један од главних фаворита за пласман у саму завршницу.

- Зверев се већ три недеље спрема за наступ на највећим турнирима. У суботу ће отпутовати за Америку како би се што пре привикао на нове услове - саопштено је из његовог тима.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

ЈЕДНА УЛАЗНИЦА, ЈЕДНА ПОРУКА, МИЛИОНИ РАЗЛОГА ЗА ОСМЕХ: У првој сезони Театра хуманости донирано више од 11.000.000 динара