ЂОКОВИЋ ОТИШАО ИЗ БЕОГРАДА: Новак се придружио жени и деци у Шпанији

ПОСЕТИ Србији и региону је дошао крај.

ЂОКОВИЋ ОТИШАО ИЗ БЕОГРАДА: Новак се придружио жени и деци у Шпанији

Фото: Н. Параушић

Новак Ђоковић је одлучио да принудну паузу и тренинге настави у Шпанији.

Први рекет света је данас отпутовао у Марбељу где ће се придружити супрузи Јелени и деци који су пре неколико дана отишли.

Ноле ће тамо донети и коначну одлуку око учешћа на предстојећим турнирима, пре свега око Ју-Ес опена и Ролан Гароса.

И даље постоји доста непознаница око организације два гренд слема, посебно када је Њујорк у питању. Очекује се да ће се ускоро одржати састанак Савета играча после чега ће се много више знати.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (4)

ПОСЛЕДЊИ СНИМАК МИЛОШЕВИЋА ПРЕ ОДЛАСКА У ХАГ: Запалио цигару у америчкој бази, збијао шале са војницима (ВИДЕО)