ЗАВРШЕН ГОДИШЊИ ОДМОР: Новак поново тренира у Београду

ПОСЛЕ кратког предаха и тродневне посете Босни и Херцеговини, Новак Ђоковић се вратио у Београд и наставио да тренира.

ЗАВРШЕН ГОДИШЊИ ОДМОР: Новак поново тренира у Београду

фото: ЕПА

Најбољи тенисер света поново се одлучио за тврду подлогу, а овога пута му је Филип Крајиновић правио друштво на мрежи, на тениским теренима комплекса на Дорћолу.

На снимцима се види да је радио на физичкој снази под надзором тренера Зорана Грбовића, а за сада није у плану да му се у Београду придружи цео стручни штаб.

Светски број један не би требало још дуго да остане у родном граду, а сви планови зависе од коначне одлуке да ли ће наступти на америчкој турнеји крајем августа. Супруга Јелена се још раније са децом вратила у Марбељу.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (1)

Светско првенство је подигнуто на виши ниво уз ове бонусе и поклоне