ЂОКОВИЋ ДОБИО ПОКЛОН: Бесплатан плац за Новака на Јахорини

14. 07. 2020. у 16:42
СКУПШТИНА општине Пала, у Републици Српској, данас је српском тенисеру Новаку Ђоковићу доделила плац на Јахорини, а начелник те општине Бошко Југовић је рекао да су одборници у доношењу те одлуке били једногласни.
Iha... Nole će plac odmah da unovči... pametan je on momak, promoćuran...
Nole daj mi prepiši plac da se i ja skućim molim te? Obećavam na svaki blok ću upisati tvoje i Jecine inicijale.
Gledam nešto, kako se nešto, što se nije zaradilo lako poklanja. Pazi, odbornici na Palama poklanjaju Novaku plac na Jahorini. Nemam ništa protiv Noleta ali čemz ovo? Treba li njemu? Što ne poklonite nekom siročetu???
@Zloco - @Zloco.Radi se o ogromnoj koristi za Pale i Jahorinu..Kapiras..?Plac koji poseduje prvi teniser sveta pravi mnogo atraktivnim i skupljim ostale placeve,mesto i region..
Novak ima para da kupi celu Jahorinu a vi mu poklanjate plac! Bogat covek udje u restoran i gazda restorana ga casti jer je bogat i slavan, a od siromasnog se uzme sto ima! Logika?!
Повезане вести

ЊУЈОРК КРОЈИ СВЕ ПЛАНОВЕ: Ђоковић ће још једну недељу тренирати у Београду и донети одлуку о наставку сезоне
КАДА је први тренинг после изолације због позитивног теста на вирус корона урадио на шљаци, многи су помислили да се Новак Ђоковић окренуо сезони на црвеној подлози, која је ове године померена за септембар.
11. 07. 2020. у 20:27 >> 22:40

Новак је громобран за све играче, не треба да се повуче ако то не жели: Ђоковићев највећи критичар стао у одбрану Србина
Један од најбољих тенисера свих времена Матс Виландер, који је често у прошлости знао да изнесе низ критичких коментара према првом рекету планете Новаку Ђоковићу, стао је у одбрану српског аса, који се недељама уназад налази на удару светских медија.
08. 07. 2020. у 18:36

ПОЗНАТИ ХРВАТ ПОТКАЧИО ЂОКОВИЋА: Адрија тур? Неопрез и недисциплина – противник не спава
Вирус короне је тема о којој се највише прича ових дана на Балкану, а чини се да је све некако кренуло од тениског спектакла у престоници Србије.
11. 07. 2020. у 14:10

ЂОКОВИЋ ПОНОВО АКТИВАН НА ИНСТАГРАМУ: Новак честитао рођендан Тесли
Новак Ђоковић се није оглашавао на друштвеним мрежама од 23. јуна, када је објавио да је позитиван на корону. Затишје је прекинуо на дан који му је веома значајан.
11. 07. 2020. у 13:48

ЈАВИО СЕ КИРЈОС: Бекера прозвао тупавим, а ни Ђоковића није заборавио (ФОТО)
Мајица обучена, маска стављена. Има ли питања момци, написао је Кирјос и поменуо Ђоковића, Зверева, Тима и "тупавог" Бекера
10. 07. 2020. у 20:25
Најновије из рубрике

"ДОШЛО ВРЕМЕ ДА СЕ ТИТУЛА ВРАТИ У КРАГУЈЕВАЦ!" Раднички једва чека да "покаже" Новом Београду ко је најбољи ватерполо клуб у Србији
Ватерполиста Радничког Никола Муришић изјавио је данас да је сигуран да екипа из Крагујевца може да освоји титулу у Суперлиги Србије.
05. 05. 2025. у 18:16

ИЗНЕНАЂЕЊЕ: Душан Лајовић у Риму победио бољег од себе!
Српски тенисер Душан Лајовић пласирао се у последње коло квалификација за мастерс турнир у Риму.
05. 05. 2025. у 17:51

ЗГРОЗИО ЈЕ МНОГЕ: Газда Панатинаикоса вређао све живе, ово му је сад урадила Евролига
Први човек Панатинаикоса, Димитрис Јанакопулос, кажњен је од стране Евролиге.
05. 05. 2025. у 17:30

"ДЕЛИЈЕ" И "ГРОБАРИ" ОВО НИКАД НИСУ УРАДИЛИ: Навијачи Радничког из Ниша пуштали класичну музику усред меча, разлог је запањио многе (ВИДЕО)
Током утакмице Суперлиге Србије у фудбалу коју су играли Раднички Ниш и Текстилац, десила се једна досад незабележена сцена. Навијачи Нишлија, "мераклије", за то су се побринули.
05. 05. 2025. у 17:10

"ДОБИЈАО САМ ИЗНЕНАЂУЈУЋЕ ПОРУКЕ ОД ИГРАЧА!" Синер први пут пред медијима од истека суспензије
Италијански тенисер Јаник Синер враћа се на терен након три месеца паузе због суспензије коју је имао. Играће на турниру у Риму, а на конференцији за медије проговорио је управо о суспензији, очекивањима у наставку сезоне...
05. 05. 2025. у 16:45
Коментари (7)