Хрвати о Ђоковићу: Најбољи у историји и наш пријатељ
Хрватски портал "24сата.хр" похвалио је српског тенисера Новака Ђоковића, који је овог викенда у Задру организовао регионални и хуманитарни турнир Адрија Тур.
фото: ЕПА
- Хрватска овог викенда на свом тлу уживо гледа најбољег тенисера свих времена, харизматичног спортисту и пријатеља наше земље - српског тениског виртуоза Новака Ђоковића (33), који ће играти у финалу Адрија Тура у Задру - пише портал "24сата.хр".
Даље у тексту подсећа се на Новаково познанство са Бисерком Петровић, мајком легендарног Дражена Петровића, која је дошла у Задар, како се наводи "са светим дресом, "тројком" коју је у Њу Џерси Нетсима носио њен син".
Портал истиче и да је за Ђоковићеву повезаност са Хрватском заслужно и то што је његова мајка Дијана Хрватица из Винковаца, као и да је Никола Пилић 13-годишњег Новака тренирао у својој академији у Немачкој.
Регионални Адрија Тур стартовао је у Београду, а овог викенда одржава се у Хрватској.
СИТИЈУ НЕЋЕ БИТИ ЛАКО: Бивши првак Европе се налази у серији сјајних резултата пред гостовање "грађанима"
У оквиру четвртог кола групне фазе Лиге шампиона фудбалери Манчестер ситија ће на "Етихаду" угостити Борусију Дортмунд (21.00).
05. 11. 2025. у 07:30
РУСИЈА У ШОКУ! Није ни сањала да ће ово да доживи, а таман је све кренуло по њеном! Кремљ одмах реаговао
Откако је почео рат у Украјини, или како то Руска Федерација зове "специјална војна операција", Русија је била на мети многобројних санкција. Добар део њих се односио и, још увек, односи се на спорт, а иако су ствари почеле да се мењају на боље по Русе - једна вест о санкцијама сада их је шокирала.
06. 11. 2025. у 17:16
"ОНИ СУ ТВОЈЕ ЖРТВЕ!" Папа јавно прозвао Трампа због ситуација у "српском" граду
ПАПА Лав позвао је на "дубоко размишљање" о начину на који се мигранти третирају у Сједињеним Државама, рекавши да су многи људи "дубоко погођени" политиком масовних депортација.
06. 11. 2025. у 12:50
Коментари (0)