ДОМИНАЦИЈА АРИНЕ САБАЛЕНКЕ: Белорускиња се пласирала у финале Мајамија, против Американке за трофеј
Најбоља тенисерка света Арина Сабаленка пласирала се у финале Мајамија, победом над Еленом Рибакином од 2:0 у сетовима.
ФОТО: Танјуг/АП
Белорускиња је славила са 6:4, 6:3. Сабаленки је у првом сету био довољан брејк у 10. гему, док је други отворила двоструким брејком.
Постала је тек четврта тенисерка која је од 2000. године дошла до финала на своја прва четири турнира у сезони.
Сабаленка ће у финалу играти против Американке Коко Гоф.
Бонус видео: Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету
Препоручујемо
ГОФ ФУРИОЗНО ДО ФИНАЛА: Американка разбила Мухову, бориће се за трофеј у Мајамију
26. 03. 2026. у 22:22
ОТКРИВАМО! Ево колико су Црвена звезда и Партизан тачно добили пара од државе!
25. 03. 2026. у 14:07
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
НАЈБОЉА УТАКМИЦА НА МУНДИЈАЛУ ДО САДА! Уругвај и Зеленортска Острва приредили спектакл за памћење!
НЕСТВАРАН смо фудбал гледали ове вечери на "Хард рок стадиону", права је штета што је утакмица морала да се заврши, на крају равноправних 2:2.
22. 06. 2026. у 02:07 >> 02:06
НАЈВЕЋИ ШОК НА МУНДИЈАЛУ! Сензација над сензацијама! Фаворита опио Рум! (ВИДЕО)
Фудбалери Еквадора ремизирали су против Курасаа резултатом 0:0 (0:0) у другом колу Е групе на Светском првенству у САД, Канади и Мексику.
21. 06. 2026. у 03:55
ПОРЕКЛО ЕДИНА ЏЕКА: Рођен у Сарајеву, али корени Дијаманта су са друге стране БиХ
У ЈЕДНОМ интервјуу за британске медије описао је тај период као време преживљавања, истичући да рат тера децу да много раније одрасту и суоче се са животним лекцијама за које нису спремна.
19. 06. 2026. у 07:02
Коментари (0)