ДРАМА У МЕЛБУРНУ! Хитно се огласили организатори Аустралијан опена
НИЈЕ баш најпријатније у Мелбурну.
FOTO: Tanjug/AP
Високе температуре су проузроковали проблеме у дневном делу програма, па су организатори Аустралијан опен издали саопштење због најављених врућина за уторак.
Наиме, временска прогноза за уторак ће бити тешка, а температура ће достићи скоро 40 степени, па је због свега дошло и до промена у распореду мечева.
-Због прогнозе високих температура за сутра, уторак 27. јануар, направљене су следеће измене у распореду. Организатори су одлучили да раније отворе комплекс како би се програм што пре покренуо пре највеће врућине. Капије ће се отворити сутра у 9.00 ујутру. Јуниорски мечеви ће почети у 9.00. Мечеви на Маргарет Корт Арени почињу у 11.00 и отворени су за власнике ‘Гроунд пасс’ улазница, саопштио је Аустралијан опен и додао:
– Мечеви на Род Лејвер Арени почеће у 11.30, где ће Арина Сабаленка играти против Иве Јовић, након чега следи Александер Зверев против Лернера Тијена.
Бонус видео: Сада је све јасно - ево шта руски навијачи стварно мисле о Косову
Препоручујемо
ХУАН КАРЛОС ФЕРЕРО ИМА НОВИ ПОСАО! Бивши тренер Карлоса Алкараза на великом задатку
26. 01. 2026. у 12:35
СРПСКО-ХРВАТСКА ПОСЛА! Аустралијан опен би могао да добије историјске шампионе
26. 01. 2026. у 11:15
НАШИ ПРЕДЛОЗИ: "Тип" - тикет за понедељак
ЗА почетак нове радне недеље смо вам спремили следеће предлоге.
26. 01. 2026. у 07:00
ОТКРИВЕНО! Ево зашто Душан Мандић и Милош Ћук нису били на пријему код председника Александра Вучића после Европског првенства у ватерполу!
Србија и Мађарска одиграле су узбудљиво финале Европског првенства у ватерполу 2026. у Београду, а по завршетку те утакмице и титуле која је припала "делфинима", за њих је приејм организовао српски председник, Александар Вучић. На том пријему није било двојице златних ватерполиста.
26. 01. 2026. у 15:31
ДЕВАЛВИРАЛА ЈЕ ЈУТАРЊИ Колега оштро о Јовани: "Имам проблем што ради на националној телевизији"
ВОДИТЕЉ Огњен Несторовић без улепшавања и задршке проговорио је о свом односу са Јованом Јеремић, колегиницом која данас ради у медијској кући у којој је он некада градио своју новинарску и водитељску каријеру.
25. 01. 2026. у 20:42
Коментари (0)