КРАЈ ТЕНИСКЕ БАЈКЕ У ПАРИЗУ: Валентан Вашеро елиминисан у четвртфиналу
ЗАВРШЕНА је тениска бајка Валентана Вашроа на турниру у Паризу. Он је заустављен у четвртфиналу, пошто је бољи био Феликс Оже-Алијасим са 6:2, 6:2.
FOTO: Tanjug/AP/Georgios Kefalas
Ипак, играч из Монака може да буде задовољан приказаним на овом Мастерсу. Због овог резултата у понедељак га очекује најбољи пласман у каријеру - 30. место на АТП листи.
Што се меча тиче, Канађанин је био убедљив. У оба сета је по два пута одузео сервис противнику и потпуно заслужено тријумфовао.
РАДОСТ Феликс Оже-Алијасим/FOTO: Tanjug/AP/Christophe Ena
Једини две прилике за брејк Вашро је имао у последњем гему на мечу, али је Оже-Алијасим то спасао и славио после 79 минута.
Канађанин ће у полуфиналу Париза играти против Александер Бублик (Казахстан) - Алекс де Минор (Аустралија).
Бонус видео: Новак Ђоковић - Пет тајни због којих је најбољи на свету
Препоручујемо
ТРЕСЕ СЕ МАРАКАНА! Владан Милојевић поднео оставку, Звездан Терзић хитно реаговао
31. 10. 2025. у 11:39
КАКАВ СТРУЧНИ ШТАБ! Вељко Пауновић изабрао помоћнике, Србија ће бити баш моћна
31. 10. 2025. у 07:38
СРБИН ЗАПАЊИО НБА ШАМПИОНЕ! Ево шта је Никола Топић урадио када је сазнао да има рак!
30. 10. 2025. у 20:56
ГРАДСКИ ДЕРБИ ЗА МЕСТО У ФИНАЛУ: Арсенал има предност из првог меча, али "плавци" се неће предати без велике борбе
Арсенал и Челси састају се у реваншу полуфинала ЕФЛ купа на "Емирејтсу", а домаћи тим у Лондону има благу, али вредну предност из првог меча. "Тобџије" су на "Стамфорд бриџу" славиле са 3:2 и сада им је довољан и реми како би избориле пласман у финале и напале први трофеј ове сезоне.
03. 02. 2026. у 07:00
ОПЕТ ЈЕ ЗГРОЗИЛА РУСИЈУ: Ево шта је сад урадила тенисерка из Украјине којој је Хрватска у срцу
Откако је рат у Украјини избио почетком 2022, Русија је дуго, када се о светским спортским вестима ради, била спомињана само као страна која трпи санкције због поменуте војне интервенције. Али једна украјинска тенисерка се (поново) побринула за другачије вести. И изнервирала Русе, изнова.
03. 02. 2026. у 15:34
"УБИЋУ СЕ, ХОРОР!" Марија открила дуго чувану тајну: "Рођена сам без..."
"ЈА ћу да се убијем, значи хорор!"
01. 02. 2026. у 09:13
Коментари (0)