СПЕКТАКЛ У РИЈАДУ: Алкараз добио противника на турниру "Слем шест краљева"
Амерички тенисер Тејлор Фриц пласирао се у полуфинале егзибиционог турнира "Слем шест краљева" у Ријаду, пошто је вечерас победио Немца Александра Зверева резултатом 6:3, 6:4.
Фото: EPA-EFE/FRANCK ROBICHON
Меч је трајао 60 минута. Зверев је трећи тенисер света, док је Фриц четврти на АТП листи.
Амерички тенисер је у оба сета направио по два брејка и тако дошао до победе и пласмана у наредну рунду.
Фриц ће у полуфиналу играти против најбољег тенисера света Карлоса Алкараза.
У другом полуфиналу играће Новак Ђоковић и победник меча између Јаника Синера и Стефаноса Циципаса.
ГРАДСКИ ДЕРБИ ЗА МЕСТО У ФИНАЛУ: Арсенал има предност из првог меча, али "плавци" се неће предати без велике борбе
Арсенал и Челси састају се у реваншу полуфинала ЕФЛ купа на "Емирејтсу", а домаћи тим у Лондону има благу, али вредну предност из првог меча. "Тобџије" су на "Стамфорд бриџу" славиле са 3:2 и сада им је довољан и реми како би избориле пласман у финале и напале први трофеј ове сезоне.
03. 02. 2026. у 07:00
ОПЕТ ЈЕ ЗГРОЗИЛА РУСИЈУ: Ево шта је сад урадила тенисерка из Украјине којој је Хрватска у срцу
Откако је рат у Украјини избио почетком 2022, Русија је дуго, када се о светским спортским вестима ради, била спомињана само као страна која трпи санкције због поменуте војне интервенције. Али једна украјинска тенисерка се (поново) побринула за другачије вести. И изнервирала Русе, изнова.
03. 02. 2026. у 15:34
"УБИЋУ СЕ, ХОРОР!" Марија открила дуго чувану тајну: "Рођена сам без..."
"ЈА ћу да се убијем, значи хорор!"
01. 02. 2026. у 09:13
Коментари (0)