ИЗАШЛА НОВА АТП ЛИСТА! Ево на ком се месту налази Новак Ђоковић
Најбољи српски тенисер Новак Ђоковић задржао је четврто место на најновијој АТП листи са 4.830 бодова, док је Шпанац Карлос Алкараз и даље први са 11.540.
ФОТО: Танјуг/АП
АТП је објавио ранг листу најбољих тенисера света после завршетка турнира у Ченгдуу и Хангжуу.
Италијан Јаник Синер је други тенисер света са 10.780 поена, док се Немац Александар Зверев налази на трећој позицији са 5.930 бодова.
Ђоковић је четврти тенисер света, а иза њега следе Американци Тејлор Фриц и Бен Шелтон, Британац Џек Дрејпер, Аустралијанац Алекс де Минор, Италијан Лоренцо Музети и Рус Карен Хачанов.
Другорангирани српски тенисер Миомир Кецмановић напредовао је за једну позицију и тренутно се налази на 46. месту на АТП листи са 1.086 бодова.
Хамад Међедовић је поправио пласман за три позиције и сада је 63. играч света са 883 поена, док је Ласло Ђере пао на 83. место са 766 бодова.
Бонус видео: Шампиони у фокусу: Хаџи Пурићи и 300 медаља шампиона знања
Препоручујемо
Наши предлози: "Тип" - тикет за понедељак
За почетак нове радне недеље смо вам спремили следеће предлоге.
04. 05. 2026. у 06:53
Новак Ђоковић затечен: Дошао у Рим, а тамо га дочекало - ово (ВИДЕО)
Новак Ђоковић одавно није играо тенис. Сада је решио да му се врати, али тај повратак није био какав је очекивао.
04. 05. 2026. у 19:37
Шта се то десило на граници Украјине и Белорусије? Зеленски бесан, прети комшијама: "Спремни смо!"
ПРЕДСЕДНИК је такође најавио да Украјина припрема неколико нових пакета санкција који ће бити уведени одмах и у блиској будућности.
03. 05. 2026. у 09:37
Коментари (0)