ИГА ГАЗИ СВЕ ПРЕД СОБОМ: Швјонтек се "прошетала" до четвртфинала Вимблдона
ПОЉСКА тенисерка Ига Швјонтек пласирала се у четвртфинале Вимблдона након што је убедљиво победила Клару Таусон са 6:4, 6:1.

Фото: EPA-EFE/TOLGA AKMEN
Пољакиња је потврдила доминацију и изједначила најбољи резултат у Лондону који је први пут остварила 2023. године.
У првом сету виђено је чак пет брејкова, један више је направила 4. тенисерка света и успела је да реши први део меча у своју корист.
Ига је апсолутно доминирала у другом делу сусрета. Направила је два брејка, а на свој сервис изгубила само три поена.
Швјонтек ће у четвртфиналу играти против Рускиње Људмиле Самсонове.
БОНУС ВИДЕО: Алекс Кореча за Новости о "великој тројци": Оно што су урадили равно је чуду
Препоручујемо

НАЈНОВИЈЕ ВЕСТИ, ВИМБЛДОН: Новак Ђоковић се после преокрета пласирао у четвртфинале!
07. 07. 2025. у 17:57

НАЈВАЖНИЈИХ 90 МИНУТА ДО САДА: Србија преко Албаније прави велики корак ка пласману на Мундијал
АПСОЛУТНО најбитнији меч у квалификацијама за Светско првентво фудбалери Србије одиграће вечерас у Лесковцу где ће од 20.45 угостити Албанију.
11. 10. 2025. у 07:20

ЦЕО ТЕНИС У ШОКУ: Чувена тенисерка уградила вештачке груди (ФОТО)
Најновије вести из тениса су прилично невероватне.
03. 10. 2025. у 19:45

НАУЧНИЦИ ЗАБРИНУТИ: Открили нешто алармантно што цури испод океана око Антарктика: "Непознаница - не знамо зашто"
НАУЧНИЦИ су открили алармантан феномен на Антарктику - метан, гас који снажно загрева планету, ослобађа се из пукотина на морском дну "запањујућом брзином" како се регија загрева. Ово откриће изазива бојазан да су постојеће прогнозе глобалног отопљавања можда биле подцењене, пише Си Ен Ен.
11. 10. 2025. у 10:46
Коментари (0)