СМЕНА ГЕНЕРАЦИЈА: Карлос Акараз и Јаник Синер показали зашто публика ужива у тенису
Памтићемо управо завршени париски гренд слем и по потврди да на сцену ступају нека нова тениска ривалства.

Фото: Горан Чворовић
Сходно томе, памтићемо овај турнир и по најдужем финалу у читавој историји Ролан Гароса, које је потрајало чак пет и по сати, између Карлоса Алкараза и Јаника Синера.
Застајао је публици дах од скраћених лопти које су "слушале" као да су на узици, винера који су фијукали испаљени из трка у гимнастичарском раскораку, убитачних сервиса, неухватљивих дијагонала.
Личио је недељни дуел између двојице нових тениских лидера, на моменте, на велике окршаје које су Ноле и Рафа некада водили у гротлу "Шатријеа".
Али, како сам Новак каже, биће им потребна деценија оваквих надметања и ривалства да би могли да претендују да им се приближе. И сами су тога свесни.

"ВИОЛА" ЋЕ ПОКУШАТИ ДА ПРЕКИНЕ ЦРНИ НИЗ ПРОТИВ ШАМПИОНА: Домаћи терен и кадровски проблеми гостију су главни адути
НАПОЛИ наставља шампионску одбрану у Серији А гостовањем на стадиону „Франки“ у Фиренци, где их у суботу дочекује Фиорентина.
13. 09. 2025. у 09:00 >> 09:54

ХРВАТИ ЗГРОЗИЛИ РУСИЈУ! Због оног што Хрвати раде, Руси не могу да дођу себи!
Русија је, откако је почео рат у Украјини, доживела многе "ниске ударце", али онај који јој Хрватска ових дана наноси - нико у Руској Федерацији није очекивао.
14. 09. 2025. у 14:03

УЖАС - ДА СЕ ПРЕВРНЕ ЖЕЛУДАЦ: Упали где производе крофне намењене ЦГ приморју - затекли су ХОРОР сцене (ВИДЕО)
Крофне су за многе једна од најпознатијих и најомиљенијих посластица на свету, али после гледања снимка који нам стиже из Црне Горе питање је како ћете убудуће гледати на оне куповне.
13. 09. 2025. у 17:03 >> 17:10
Коментари (0)