ТАТА ЈЕ ГЕНИЈЕ ЗА КОШАРКУ: Олга Даниловић о оцу, брату и сестри и својој спортској породици
Питали су новинари у Паризу Олгу Даниловић како гледа на то што њен брат Вук Даниловић поносно иде татиним корацима, али и сестри Соњи, такође спорткискињи, одбојкашици.
ФОТО: Танјуг/АП
- Брат је тренутно у Абу Дабију, на јуниорској Евролиги. У Београду сам била на финалу. То је мој брат, ја сам најпоноснија на њега, и на моју сестру. Она је ове године у Словенији освојила првенство – поручила је Олга.
Истиче да јој је посебно драго то у какве људе расту.
- Брат је мезимац породице. Сви смо слаби на њега – поручује уз осмех.
У спортском напретку сина нарочито помаже отац, легенда српске кошарке Предраг Даниловић.
- Другачије је, много пута сам причала за тату да не гледа моје мечеве, јер му је то јако стресно. Погледа после меча шта се десило, па се и тада нервира! Кошарка је његов спорт и ту може највише да му помогне. Добар је ментор. Кад их гледам и слушам кришом док причају, види се какав је тата био геније у кошарци – закључила је Олга Даниловић.
Препоручујемо
САША ОБРАДОВИЋ НИЈЕ МОГАО ДА ВЕРУЈЕ ШТА "ДЕЛИЈЕ" РАДЕ: "Ја ово не памтим!"
03. 02. 2026. у 22:46
"ОВА ЗЕМЉА ЈЕ ПОСЕБНА!" Звездини странци у трансу после чуда у Евролиги против Хапоела
03. 02. 2026. у 22:31
ГРАДСКИ ДЕРБИ ЗА МЕСТО У ФИНАЛУ: Арсенал има предност из првог меча, али "плавци" се неће предати без велике борбе
Арсенал и Челси састају се у реваншу полуфинала ЕФЛ купа на "Емирејтсу", а домаћи тим у Лондону има благу, али вредну предност из првог меча. "Тобџије" су на "Стамфорд бриџу" славиле са 3:2 и сада им је довољан и реми како би избориле пласман у финале и напале први трофеј ове сезоне.
03. 02. 2026. у 07:00
РУСИЈА ЈЕ БЕСНА! Не може да верује шта је доживела, а Украјина - одушевљена!
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" стижу из "најважније споредне ствари на свету", фудбала, у коме већ четири године важи апсолутна забрана за учешће руских екипа, како клупских, тако и репрезентативних.
03. 02. 2026. у 19:55
"УБИЋУ СЕ, ХОРОР!" Марија открила дуго чувану тајну: "Рођена сам без..."
"ЈА ћу да се убијем, значи хорор!"
01. 02. 2026. у 09:13
Коментари (0)