БРАВО, МИОМИРЕ: Кецмановић у полуфиналу турнира у Португалији

Часлав Вуковић

02. 05. 2025. у 21:28

СРПСКИ тенисер Миомир Кецмановић успео је да се пласира у полуфинале веома јаког челенџера у Ешторила (Португалија). Он је победио Нуна Боржеса са 6:0, 6:7(5), 6:4.

БРАВО, МИОМИРЕ: Кецмановић у полуфиналу турнира у Португалији

ФОТО: Танјуг/АП

Тренутно 47. играч света је разбио ривала у првом сету, оставио га је на нули. Његова доминација се огледа и у томе што је изгубио само четири поена на свој сервис.

Све је могао раније да реши Београђанин, али при резултату 5:4 у другом сету није искористио две меч лопте. Тај део меча је изгубио, но то га на срећу није коштало кад је у питању крајњи исход.

Велика борба се водила у трећем сету. Миша је први направио брејк, узвратио је 41. на АТП листи. Ипак, Кецмановић је потом у деветом гему опет ривалу одузео сервис и након тога успео да одсервира за победу.

Србин ће у полуфиналу играти против победника меча Лука Нарди (Италија) - Алекс Михелсен (САД).

Бонус видео: Новак Ђоковић - Пет тајни због којих је најбољи на свету

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ДОМАЋИ ЗАДАТАК НА ТЕМУ ТРЕНЕРСКИ ПОСАО: Керик ради сјајне ствари на клупи Јунјатеда који је све ближи пласману у Лиги шампиона!

ДОМАЋИ ЗАДАТАК НА ТЕМУ "ТРЕНЕРСКИ ПОСАО": Керик ради сјајне ствари на клупи Јунјатеда који је све ближи пласману у Лиги шампиона!

ОД доласка некадашњег "војника" Сер Алекса Фергусона Јунајтед игра одлично, попео се на треће место, а вечерас га очекује још један веома тежак задатак јер гостује на "Виталитију" где ће га дочекати разиграни Борнмут (21.00).

20. 03. 2026. у 07:10

ПУТИН ЈЕ УПРАВО КЛЕКНУО ПРЕД ЊИМ! Ово ни у цркви није урадио председник Русије (ВИДЕО)

ПУТИН ЈЕ УПРАВО КЛЕКНУО ПРЕД ЊИМ! Ово ни у цркви није урадио председник Русије (ВИДЕО)

РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и - спортске догађаје. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" везане су за Италију. У тој земљи је окончан спектакл - Зимске параолимпијске игре 2026, а тамо су Руси урадили оно што Запад није могао ни да сања. А руски председник Владимир Путин је због тога и те како одушевљен, те је решио да нестварне хероје хитно одликује. Пред једним од њих је и клекнуо.

19. 03. 2026. у 19:58

Коментари (0)

ШОК НАД ШОКОВИМА: Нови дебакл Иге Швјонтек