"НЕЋЕ БИТИ ЛАКО": Синер сумња у велики повратак?
Италијански тенисер Јаник Синер задржао је водећу позицију на АТП листи уочи повратка на терене после тромесечне суспензије због допинга.

ФОТО: Танјуг/АП
Синеру је дозвољено да се врати тренинзима 13. априла, а суспензија му се завршава 4. маја. Три дана касније почиње мастерс у Риму који ће Синеру бити први турнир после суспензије.
- Напорно тренирамо, први мечеви ми сигурно неће бити лаки, али надам се да ћу успети да вратим ритам - рекао је Синер у разговору за "ОРФ Судтирол".
РЕГИСТРУЈ СЕ И ПРЕУЗМИ 5.000 ДИНАРА ЗА ТИКЕТЕ
Власник три грен слем титуле, који је недавно у Француској тренирао са Британцем Џеком Дрејпером, шестим играчем света, рекао је да је било и позитивних страна његовог изостанка.
- Био сам далеко од гужви, проводио сам време са породицом и пријатељима, радио неке нове ствар и боље упознавао себе. Мислим да ми је то доста помогло - рекао је Синер.
РЕГИСТРУЈ СЕ И ПРЕУЗМИ 5.000 ДИНАРА ЗА ТИКЕТЕ
БОНУС ВИДЕО: ДА ЧУЈЕ ЦЕО СВЕТ: Ово су српски олимпијци певали на броду током отварања Олимпијских игара

СПЕКТАКЛ У НАЈАВИ: Новопечени првак Европе укршта копља са увек неугодном четом Чола Симеонеа
ЈЕДАН од најзанимљивијих мечева првог кола групне фазе Светског клупског првенства одиграће ПСЖ и Атлетико Мадрид који се састају на "Роуз боулу" у Пасадени од 21.00.
15. 06. 2025. у 07:20

УЖАС! Спорт тугује: Израел убио репрезентативца Ирана и још троје спортиста из других спортова
Најновије вести везане за рат у коме се Израел и Иран међусобно нападају далекометном муницијом потресле су и свет спорта.
15. 06. 2025. у 13:16

БЕСНОСЛОВНА ЦИФРА - ХРВАТИ "НАВАЛИЛИ": Колико ће Томпсон зарадити од концерта на загребачком хиподрому?
ХРВАТСКИ певач је у промет пустио 19.000 комада одеће, који су разграбљени у рекордном року. Према неким изворима, од концерта ће укупно зарадити 20 милиона евра
15. 06. 2025. у 10:33
Коментари (0)