КОНАЧНО ПОБЕДИО: Зверев у четвртфиналу турнира у Минхену

Јелена Симаиновић

16. 04. 2025. у 18:05

Немачки тенисер Александер Зверев "прошетао" се до четвртфинала турнира у Минхену. Алексанар Зверев је у осмини финала савладао сународника Данијела Алтмајера резултатом 2:0 по сетовима 6:3, 6:2 за мање од сат и по времена борбе.

КОНАЧНО ПОБЕДИО: Зверев у четвртфиналу турнира у Минхену

ФОТО: Танјуг/АП

Трећем тенисеру света ово је први пласман у четвртфинале неког турнира још од Рио де Жанеира средином фебруара ове године.

РЕГИСТРУЈ СЕ И ПРЕУЗМИ 5.000 ДИНАРА ЗА ТИКЕТЕ

Зверев је противнику чак четири пута одузео сервис и одиграо добар меч од првог до последњег поена, баш као и у претходној рунди против Александреа Мулеа.

РЕГИСТРУЈ СЕ И ПРЕУЗМИ 5.000 ДИНАРА ЗА ТИКЕТЕ

БОНУС ВИДЕО: ДА ЧУЈЕ ЦЕО СВЕТ: Ово су српски олимпијци певали на броду током отварања Олимпијских игара

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПЛАНИРАМ СВОЈУ САХРАНУ Водитељка о тешкој болести

"ПЛАНИРАМ СВОЈУ САХРАНУ" Водитељка о тешкој болести

ЗВЕЗДА ријалити емисије „The Real Houswives of Beverly Hills“ и водитељка Теди Меланкамп (43), суочава се с тешком болешћу. Оперисала је тумор на мозгу, али се болест проширила и на плућа. Теди је открила да њен отац, рок легенда Џон Меланкамп (73), већ планира њену сахрану.

15. 06. 2025. у 21:19

Коментари (0)

ЕЛЕГАНТНА НА МАМУ: Хана Икодиновић је матурирала, а Наташа Беквалац не крије понос и срећу! (ФОТО)