БИЛИ ЏИН КИНГ КУП: Тенисерке Србије сазнале ривалке
Тенисерке Србије играће против Словеније и Литваније на турниру групе Б Прве Евро-афричке зоне Били Џин Кинг купа, одлучено је данас жребом, саопштио је Тениски савез Србије.
ФОТО: ТСС
Турнир Прве Евро-афричке зоне Били Џин Кинг купа биће одигран у литванском Виљнусу од 7. априла.
У групи А биће Француска, Турска и Шведска, док се у групи Ц налазе Белгија, Мађарска и Грчка, а групи Д су Аустрија, Летонија, Португалија и Хрватска.
Две првопласиране селекције из сваке групе играће у баражу за пласман у плеј-оф за Светску групу Били Џин Кинг купа.
Трећепласиране селекције из сваке групе играће у плеј-ауту за опстанак у Првој Евро-афричкој зони Били Џин Кинг купа.
Бонус видео: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
Препоручујемо
УКРАЈИНА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Не може да верује које санкције су управо укинуте Русији
06. 03. 2025. у 12:25
Наши предлози: "Тип" - тикет за понедељак
За почетак нове радне недеље смо вам спремили следеће предлоге.
04. 05. 2026. у 06:53
Новак Ђоковић затечен: Дошао у Рим, а тамо га дочекало - ово (ВИДЕО)
Новак Ђоковић одавно није играо тенис. Сада је решио да му се врати, али тај повратак није био какав је очекивао.
04. 05. 2026. у 19:37
Шта се то десило на граници Украјине и Белорусије? Зеленски бесан, прети комшијама: "Спремни смо!"
ПРЕДСЕДНИК је такође најавио да Украјина припрема неколико нових пакета санкција који ће бити уведени одмах и у блиској будућности.
03. 05. 2026. у 09:37
Коментари (0)