ХАОС У СВЕТУ ТЕНИСА! Арина Сабаленка показала средњи прст легендарном Русу

Марко Паунић
Марко Паунић

10. 02. 2025. у 09:02

Тениски свет бруји о потезу Арине Сабаленке, која је жестоко реаговала на изјаву бившег руског тенисера Николаја Давиденка

ХАОС У СВЕТУ ТЕНИСА! Арина Сабаленка показала средњи прст легендарном Русу

ФОТО: Танјуг/АП

Он је недавно изјавио да тенисерке не треба да буду плаћене исто као тенисери, што је изазвало буру коментара.

Инцидент се догодио током емисије „Сав тенис са Павлом Кислим“ на YоуТубе каналу, где је Сабаленка без задршке упутила јасну поруку Давиденку:

*АДМИРАЛ БЕТ ВАМ ПОКЛАЊА*
--> БОНУС КАКАВ СТЕ ЖЕЛЕЛИ <--

- Ј*би се, Давиденко!“, изјавила је Белорускиња, показујући му средњи прст.

Фото: ЕПА

 

Она је затим наставила:

*АДМИРАЛ БЕТ ВАМ ПОКЛАЊА*
--> БОНУС КАКАВ СТЕ ЖЕЛЕЛИ <--

- Па шта, како може да изговори тако нешто? Слажем се да ће мушки тенис увек бити на вишем нивоу због њихових физичких предиспозиција, али то не значи да жене не раде подједнако напорно. Мислим да се ми због тениса жртвујемо много више него мушкарци.

Њене речи изазвале су снажне реакције у тениском свету, а сада се очекује и одговор Давиденка, који до сада није коментарисао ситуацију.

БОНУС ВИДЕО: Спортски скандал који је ушао у историју

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПСЖ БРАНИ ПРЕДНОСТ ПРЕД СВОЈИМ НАВИЈАЧИМА: Арсенал очекује пакао на Парку принчева

ПСЖ БРАНИ ПРЕДНОСТ ПРЕД СВОЈИМ НАВИЈАЧИМА: Арсенал очекује "пакао" на "Парку принчева"

НАКОН победе од 1:0 на "Емирејтсу" поготком Усмана Дембелеа, све што је преостало Парижанима је да сачувају предност у "граду светлости" и пласирају се у своје друго финале Лиге шампиона у историји клуба.

07. 05. 2025. у 07:30

АЛБАНЦИ ЧУПАЈУ КОСУ! Лажна држава Косово се жалила међународном суду због Србије, а тамо добила шамарчину!

АЛБАНЦИ ЧУПАЈУ КОСУ! Лажна држава Косово се жалила међународном суду "због Србије", а тамо добила шамарчину!

Косово је Србија, а та истина код Албанаца уме да изазове и хистерију. Чак и када им европска кућа фудбала јасно поручи "сами сте криви што сте побегли са терена". Јер, због тог става УЕФА ишло се и на међународни суд, а тамо се албански челници нису провели како су се надали.

07. 05. 2025. у 19:55

Коментари (0)

НАСМЕЈАЛА СВЕ ДО СУЗА: Сабаленка добила најчудније питање, ево какав је одговор уследио (ВИДЕО)