СРПКИЊА ЗГРОЖЕНА ПОТЕЗОМ УКРАЈИНКЕ! Ево шта се заправо десило после меча на Аустралијан опену о коме бруји цео свет (ВИДЕО)

Новости онлине

21. 01. 2025. у 09:03

Срамна сцена виђена је после меча дублова у женској конкуренцији, када је након меча Украјинка Људмила Киченок одбила да пружи руку Кристини Младеновић на мрежи.

СРПКИЊА ЗГРОЖЕНА ПОТЕЗОМ УКРАЈИНКЕ! Ево шта се заправо десило после меча на Аустралијан опену о коме бруји цео свет (ВИДЕО)

Фото: Принтскрин

Младеновићева је славила у пару са Кинескињом Шуаи Џанг са 7:6, 6:2 против пара Људмила Киченок - Хао Чинг Чан са Тајвана.

Након што је меч завршен, играчице су дошле на мрежу не би ли се поздравиле, а Киченок није желела да прихвати испружену руку Кристине Младеновић, док је Кинескињу поздравила.

РЕГИСТРУЈ СЕ И ПРЕУЗМИ 5.000 ДИНАРА ЗА ТИКЕТЕ

РЕГИСТРУЈ СЕ И ПРЕУЗМИ 5.000 ДИНАРА ЗА ТИКЕТЕ

У интервјуу који је дала одмах након шокантног геста ривалке, Кристина је открила да се Украјинка неспортски понашала током читавог меча и да ју је управо то мотивисало да одигра добро и оствари тријумф.

- Ако хоћете моје искрено и отворено мишљење, мислим да ме је противнички тим "разбудио" јер су се понели неспортски током мојих сервиса. И то ме је заиста наљутило. Када сам то видела, рекла сам себи: 'ОК, овако меч почиње'. Тако су ме разбудили и била сам после веома добро усклађена са својом партнерком. Бориле смо се заједно да нађемо решење. Тако да је то био окидач за мене да почнем меч и мислим да је од тог тренутка било све боље и боље - открила је Кристина.

Кристина је Српкиња која је одрасла у Француској и игра под заставом ове земље, али увек истиче своје српско порекло и колико је поносна на то што је Српкиња.

Бонус видео:  Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗГРОЗИЛИ СУ МНОГЕ: Оно што су Украјинци урадили на Европском првенству - нико жив није очекивао

ЗГРОЗИЛИ СУ МНОГЕ: Оно што су Украјинци урадили на Европском првенству - нико жив није очекивао

Откако је почео рат у Украјини, Русија је била та чији су спортисти чешће били спомињани у светским круговима него украјински, јер је многима било (и још увек јесте) забрањено учешћа на међународним надметањима, али... Овога пута су Украјинци привукли велику пажњу - и то због скандала који су приредили.

15. 06. 2025. у 19:43

ПЛАНИРАМ СВОЈУ САХРАНУ Водитељка о тешкој болести

"ПЛАНИРАМ СВОЈУ САХРАНУ" Водитељка о тешкој болести

ЗВЕЗДА ријалити емисије „The Real Houswives of Beverly Hills“ и водитељка Теди Меланкамп (43), суочава се с тешком болешћу. Оперисала је тумор на мозгу, али се болест проширила и на плућа. Теди је открила да њен отац, рок легенда Џон Меланкамп (73), већ планира њену сахрану.

15. 06. 2025. у 21:19

Коментари (4)

НЕОЧЕКИВАНО: Ево шта ради Ана Ивановић, док свет прича о разводу! Српкиња изненадила све (ФОТО)