ШЕСТА ТИТУЛА У ЏЕПУ: Феликс Оже-Алијасим освојио турниру у Аделејду (ФОТО)

Канадски тенисер Феликс Оже-Алијасим освојио је АТП турнир у Аделејду, пошто је у финалу победио америчког тенисера Себастијана Корду резултатом 2:1 по сетовима 6:3, 3:6, 6:1.

ШЕСТА ТИТУЛА У ЏЕПУ: Феликс Оже-Алијасим освојио турниру у Аделејду (ФОТО)

FOTO TANJUG/Matt Turner/AAP Image via AP

Меч је трајао сат и 51 минут. Оже-Алијасим је 29. тенисер света, док је Корда 22. на АТП листи.

Канадски тенисер је први сет освојио пошто је направио брејк у шестом гему. Корда је у осмом гему другог сета одузео сервис противнику и изједначио на 1:1.

FOTO TANJUG/Matt Turner/AAP Image via AP

Оже-Алијасим је у трећем сету био убедљив и са два брејка дошао до шесте АТП титуле.

АТП турнир у Аделејду се играо се за наградни фонд од 766.290 аустралијских долара.

БОНУС ВИДЕО: ДА ЧУЈЕ ЦЕО СВЕТ: Ово су српски олимпијци певали на броду током отварања Олимпијских игара

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ПОРЕКЛО ЕДИНА ЏЕКА: Рођен у Сарајеву, али корени Дијаманта су са друге стране БиХ

ПОРЕКЛО ЕДИНА ЏЕКА: Рођен у Сарајеву, али корени Дијаманта су са друге стране БиХ

У ЈЕДНОМ интервјуу за британске медије описао је тај период као време преживљавања, истичући да рат тера децу да много раније одрасту и суоче се са животним лекцијама за које нису спремна.

19. 06. 2026. у 07:02

Коментари (0)

КРАЈ СВИХ МИСТЕРИЈА - САД ЗНАМО КО ВОДИ РАТ ПРОТИВ СРБИЈЕ: Шешељ се ванредно укључио у програм и разобличио ко стоји иза мрачних акција