НИКО ЈОЈ НЕ МОЖЕ НИШТА: Сабаленка победила Андрејеву за финале Бризбејна

Новости онлине

04. 01. 2025. у 12:20

Најбоља тенисерка света Арина Сабаленка пласирала се у финале ВТА турнира у Бризбејну, пошто је у полуфиналу победила руски тенисерку Миру Андрејеву резултатом 2:0 по сетовима 6:3, 6:2.

НИКО ЈОЈ НЕ МОЖЕ НИШТА: Сабаленка победила Андрејеву за финале Бризбејна

Foto: Profimedia

Меч је трајао сат и 31 минут. Ово је био пети дуел две тенисерке и четврта победа за Сабаленку.

Белоруска тенисерка ће у финалу турнира у Бризбејну играти против Полине Кудерметове, која је раније данас савладала Анхелину Калинину резултатом 6:4, 6:3.

Foto: Profimedia

ВТА турнир у Бризбејну игра се за наградни фонд од 1.520.600 америчких долара.

БОНУС ВИДЕО: ДА ЧУЈЕ ЦЕО СВЕТ: Ово су српски олимпијци певали на броду током отварања Олимпијских игара

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НЕ МОЖЕ СЕ БЕЗ ТРЕНЕРА НА ГВАРДИОЛУ: Сити је више него спреман да искористи хаос у редовима плаваца

НЕ МОЖЕ СЕ БЕЗ ТРЕНЕРА НА ГВАРДИОЛУ: Сити је више него спреман да искористи "хаос" у редовима "плаваца"

ОНО што је и у идеалним околностима једно од најтежих гостовања у Премијер лиги, за Челси долази у најгорем могућем тренутку. После раскида сарадње са Енцом Мареском, „плавци“ без шефа стручног штаба гостују Манчестер ситију (18.30), који нема право на нови кикс у трци за титулу.

04. 01. 2026. у 11:30

У ВЕНЕЦУЕЛИ 4.000 ХРВАТА : Страх, свуда тишина пуна тензије

У ВЕНЕЦУЕЛИ 4.000 ХРВАТА : Страх, свуда тишина пуна тензије

У ВЕНЕЦУЕЛИ живи 4.000 особа хрватског порекла које после ноћашњег америчког напада на главни град Каракас, затворене у кућама, чекају даљи развој догађаја, рекла је у суботу Хини представница хрватске заједнице у тој јужноамеричкој земљи.

03. 01. 2026. у 18:47

Коментари (0)

СРПСКИ ФУДБАЛ ТУГУЈЕ: Умро Милорад Косановић - и то на свој рођендан