ОВО СУ ЉУБИТЕЉИ ТЕНИСА ЧЕКАЛИ: Ник Кирјос открио нове информације о повратку на терен
ДУГО проблем са повредом вуче аустралијски тенисер Ник Кирјос који од јуна 2023. године није одиграо ниједан меч. Ипак, ускоро би могао да се врати на терен.

FOTO: Tanjug/AP
Он је познат као неко ко својим стилом игре привлачи публику на трибине, па стога сви љубитељи "белог спорта" са нестрпљењем чекају поново да га виде како игра.
- Искрено, ово је вероватно период када се најбоље осећам у ове две године. Имао сам сјајну 2022. У финалу Вимблдона и на Ју-Ес опену почео сам да осећам проблем са ручним зглобом. Морао сам на операцију и сада се осећам одлично - рекао је Кирјос за аустралијски "9News".
РЕГИСТРУЈ СЕ И ПРЕУЗМИ 5.000 ДИНАРА ЗА ТИКЕТЕ
Не крије да једва чека да се нађе на терену.
- Имао сам само 15 одсто шанси да се вратим и играм на овом нивоу и ево где смо. Повратак пред домаће навијаче биће нешто сјајно.
РЕГИСТРУЈ СЕ И ПРЕУЗМИ 5.000 ДИНАРА ЗА ТИКЕТЕ
Истакао је да током опоравка није помишљао да напусти тенис.
- Ментално, нисам себи дозволио да помислим да одустанем од свега. Одувек сам желео да тенис напустим на свој начин. Нисам желео да ова повреда диктира да ли ћу икад заиграти - рекао је Кирјос.
Како ствари стоје, требало би да заигра већ на Светској тениској лиги од 19. до 22. децембра у Абу Дабију.
БОНУС ВИДЕО: Новак Ђоковић - Пет тајни због којих је најбољи на свету
Препоручујемо

ЕВРОПА ДОМИНИРА: Фудбал који се игра на Старом континенту је "ванземаљски" за остатак света
ДАНАШЊИ програм Светског клупског првенства отвориће Челси и Лос Анђелес који се састају на "Мерцедес бенз стадиону" у Атланти од 21.00.
16. 06. 2025. у 08:35

НАЈНОВИЈЕ НАРЕЂЕЊЕ ВЛАДИМИРА ПУТИНА: Ово нико није очекивао!
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на ту тему - стижу директно из Кремља. Владимир Путин, председник Русије, за то је "крив".
16. 06. 2025. у 20:56

"ПЛАНИРАМ СВОЈУ САХРАНУ" Водитељка о тешкој болести
ЗВЕЗДА ријалити емисије „The Real Houswives of Beverly Hills“ и водитељка Теди Меланкамп (43), суочава се с тешком болешћу. Оперисала је тумор на мозгу, али се болест проширила и на плућа. Теди је открила да њен отац, рок легенда Џон Меланкамп (73), већ планира њену сахрану.
15. 06. 2025. у 21:19
Коментари (0)