ВЕЛИКА ШТЕТА: Вавринка заустављен у полуфиналу Стокхолма (ВИДЕО)
Швајцарски тенисер Стен Вавринка изгубио је у полуфиналу Стокхолма од америчког тенисера Тома Пола резултатом 2:0 по сетовима 6:3, 6:2.
Foto: Profimedia
Низ Стана Вавринке на АТП турниру у Стокхолму окончан је у полуфиналу.
Покушао је швајцарски тенисер, Стен Вавринка да пружи партије које је имао у предходним мечевима, али му то овај пут против Пола није пошло за руком.
Након што је савладао Брендона Накашиму, Алехандра Давидовича Фокину и Андреја Рубљова, Вавринка је изгубио сервис против Пола у првом сету са 2:4.
У другом сету није имао великих шанси за преокрет, при резултату 0:1 и код поена 2:5 и сам Вавринка је пропустио три брејк шансе. Што је противнику Томију Полу далу могућност з апобеду и пласман у финале турнира у Стокохлму.
БОНУС ВИДЕО ВЕСЕЛИ СЕ СРПСКИ РОДЕ: Новак Ђоковић је овако прославио злато на Олимпијским играма
Препоручујемо
РУШИ ФАВОРИТЕ И У 39. ГОДИНИ: Легендарни Швајцарац исписао историју тениса
19. 10. 2024. у 13:00
ГРАДСКИ ДЕРБИ ЗА МЕСТО У ФИНАЛУ: Арсенал има предност из првог меча, али "плавци" се неће предати без велике борбе
Арсенал и Челси састају се у реваншу полуфинала ЕФЛ купа на "Емирејтсу", а домаћи тим у Лондону има благу, али вредну предност из првог меча. "Тобџије" су на "Стамфорд бриџу" славиле са 3:2 и сада им је довољан и реми како би избориле пласман у финале и напале први трофеј ове сезоне.
03. 02. 2026. у 07:00
СВИ У ШОКУ! Коначно пустили Рускиње да играју хокеј, али - само против МУШКАРАЦА! Нико није могао ни да замисли шта ће да се деси (ВИДЕО)
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" стижу из хокеја, Русима врло блиског спорта, у коме већ четири године важи апсолутна забрана за учешће руских екипа, како клупских, тако и репрезентативних.
04. 02. 2026. у 12:55
"УБИЋУ СЕ, ХОРОР!" Марија открила дуго чувану тајну: "Рођена сам без..."
"ЈА ћу да се убијем, значи хорор!"
01. 02. 2026. у 09:13
Коментари (0)