ДОБАР ПОЧЕТАК СРБИНА У ШВЕДСКОЈ: Миомир Кецмановић се пласирао у друго коло Стокхолма

СРПСКИ тенисер Миомир Кецмановић пласирао се у друго коло Стокхолма, пошто је победио Британца Камерона Норија са 6:4, 6:4.

ДОБАР ПОЧЕТАК СРБИНА У ШВЕДСКОЈ: Миомир Кецмановић се пласирао у друго коло Стокхолма

FOTO: M. Vukadinović

Тренутно 55. играч света је одлично отворио меч, већ у трећем гему је ривалу одузео сервис. Сачувао је стечену предност до краја сета, иако је пропустио још три прлике за други брејк.

Други сегмент је још боље почео за Кецмановића, одмах је ривалу одузео сервис. Рано вођство је сачувао до краја сета и то тако што 52. на АТП листи није дозволио ниједну прилику да врати брејк.

Колико је Београђанин био добар на овом мечу најбоље се види по томе што Нори у целом мечу није имао ниједну шансу да му одузме сервис.

Кецмановић ће у другом колу играти против победника меча Елијас Имер (Шведска) - Николас Ђари (Чиле).

БОНУС ВИДЕО: ОВАЦИЈЕ ПУБЛИКЕ: Тенисери Србије спремни за меч Дејвис купа

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

АРГЕНТИНА ЈЕДВА ПРЕЖИВЕЛА ЗЕЛЕНОРТСКА ОСТРВА! Гаучоси након продужетака отишли у осмину финала Светског првенства! (ВИДЕО)

АРГЕНТИНА ЈЕДВА ПРЕЖИВЕЛА ЗЕЛЕНОРТСКА ОСТРВА! "Гаучоси" након продужетака отишли у осмину финала Светског првенства! (ВИДЕО)

Фудбалска репрезентација Аргентине пласирала се у осмину финала Светског првенства, пошто је вечерас у Мајамију, после продужетака, савладала Зеленортска острва резултатом 3:2.

04. 07. 2026. у 02:46

Коментари (0)

ОСВЕЖЕЊЕ, АДРЕНАЛИН И ПОРОДИЧНА ЗАБАВА: Водич кроз најбоље аква-паркове у Србији овог лета!