ВЕЛИКО ИЗНЕНАЂЕЊЕ У ПЕКИНГУ: Испала друга тенисерка света већ у четвртфиналу!

Филип Милошевић

04. 10. 2024. у 17:18

Чехиња Каролина Мухова остварила је велику победу у четвртфиналу Пекинга пошто је савладала Арину Сабаленку са 2:1 (7:6, 2:6, 6:4).

ВЕЛИКО ИЗНЕНАЂЕЊЕ У ПЕКИНГУ: Испала друга тенисерка света већ у четвртфиналу!

FOTO: Tanjug/AP

Мухова је савладала Белорускињу Арину Сабаленку после три сета и то је први пораз Сабаленке после 15 везаних победа и освојених титула на Ју ес опену и Синсинатију.

Такође и Кинеска тенисерка Ћинвен Џенг пласирала се у полуфинале WТА турнира у Пекингу, пошто је данас у четвртфиналу победила Рускињу Миру Андрејеву резултатом 5:7, 6:0, 6:4.

РЕГИСТРУЈ СЕ И ПРЕУЗМИ 5.000 ДИНАРА ЗА ТИКЕТЕ

Меч је трајао два сата и 30 минута. Џенг је седма тенисерка света, док је Андрејева 22. на WТА листи.

БОНУС ВИДЕО: "НОВАКОМАНИЈА": Навијачи похрлили да се сликају са Новаком Ђоковићем

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СПЕКТАКЛ У НАЈАВИ: Новопечени првак Европе укршта копља са увек неугодном четом Чола Симеонеа

СПЕКТАКЛ У НАЈАВИ: Новопечени првак Европе укршта копља са увек неугодном четом Чола Симеонеа

ЈЕДАН од најзанимљивијих мечева првог кола групне фазе Светског клупског првенства одиграће ПСЖ и Атлетико Мадрид који се састају на "Роуз боулу" у Пасадени од 21.00.

15. 06. 2025. у 07:20

ЗГРОЗИЛИ СУ МНОГЕ: Оно што су Украјинци урадили на Европском првенству - нико жив није очекивао

ЗГРОЗИЛИ СУ МНОГЕ: Оно што су Украјинци урадили на Европском првенству - нико жив није очекивао

Откако је почео рат у Украјини, Русија је била та чији су спортисти чешће били спомињани у светским круговима него украјински, јер је многима било (и још увек јесте) забрањено учешћа на међународним надметањима, али... Овога пута су Украјинци привукли велику пажњу - и то због скандала који су приредили.

15. 06. 2025. у 19:43

ПЛАНИРАМ СВОЈУ САХРАНУ Водитељка о тешкој болести

"ПЛАНИРАМ СВОЈУ САХРАНУ" Водитељка о тешкој болести

ЗВЕЗДА ријалити емисије „The Real Houswives of Beverly Hills“ и водитељка Теди Меланкамп (43), суочава се с тешком болешћу. Оперисала је тумор на мозгу, али се болест проширила и на плућа. Теди је открила да њен отац, рок легенда Џон Меланкамп (73), већ планира њену сахрану.

15. 06. 2025. у 21:19

Коментари (0)

НЕОЧЕКИВАНО: Ево шта ради Ана Ивановић, док свет прича о разводу! Српкиња изненадила све (ФОТО)