ЧУВЕНИ РУС ОДБРУСИО НАЈБОЉОЈ ТЕНИСЕРКИ СВЕТА: Само се жалиш, рећи ћу ти шта заслужујеш!
БИВШИ руски тенисер Јевгени Кафељников брутално је одговорио Иги Швјонтек која се жалила на згуснут календар.
FOTO: Tanjug/AP
Наиме, Пољакиња је истакла како је превише турнира и да је потребно да се има више одмора. То је очигледно засметало бившем првом играчу света.
- Мислим да имамо превише турнира у сезони. Неће се добро завршити. То чини тенис мање забавним за нас. Заслужујемо да се мало више одморимо - рекла је Швјонтек.
Рус се одмах огласио на друштвеној мрежи "X" и одмах је одговорио најбољој тенисерки света.
- Да ли те неко тера да играш? Све што ти радиш је да се жалиш. Ја ћу ти рећи шта заслужујеш! Заслужујете да будете плаћени много мање него што сте сада. Шта кажеш на то? - написао је Кафељников.
Јевгениј Кафељников је последњи тенисер који је освојио Ролан Гарос исте године и у појединачној и у конкуренцији парова. Те 1996. је у финалу мушког сингла победио Михаела Штиха са 7:6(4), 7:5, 7:6(4), а у финалу мушких парова заједно са Чехом Данијелом Вачеком био је бољи од француско-швајцарског тандема Ги Форже - Јакоб Хлашек са 6:2, 6:3.
Овај 50-годишњак из Сочија освојио је две гренд слем титуле. Поред поменутог Ролан Гароса, пехар је подигао и на Аустралијан опену 1999. године. Два пута је играо полуфинале Ју-Ес опена, док му је најбољи резултат на Вимблдону био четвртфинале 1995.
БОНУС ВИДЕО: НЕВИЂЕНИ СНИМАК СА ДОЧЕКА ОЛИМПИЈАЦА: Ово ће одушевити све Србе!
Препоручујемо
"СРАМОТА!" Новак Ђоковић грми, никада није био овакав: Ово је невероватно! Апсурд!
18. 08. 2024. у 12:35
ХАМБУРГ СЕ У СТИЛУ ВРАТИО У БУНДЕСЛИГУ: Некадашњи првак Европе је далеко од зоне испадања и не зна за пораз више од месец дана
СЕРИЈУ од пет везаних мечева чета Мерлина Полцина покушаће да продужи на "Мева арени" где је од 20.30 дочекује Мајнц.
20. 02. 2026. у 08:18
УКРАЈИНА ЈЕ ЗГРОЖЕНА! Повукла тотално неочекивани потез, хитно реаговао и Кремљ!
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" стижу - из Украјине. И Пољске.
19. 02. 2026. у 19:50
"МАМА, ЈА ИМАМ РАК": Славица Ђукић Дејановић о борби за живот сина јединца - сам себи дао дијагнозу
"ДУШАН ЈЕ сам себи дао дијагнозу"
16. 02. 2026. у 19:12 >> 19:12
Коментари (0)