ШОК У МОНТРЕАЛУ: Испао пети тенисер света!
Велико изненађење десило се на мастерс турниру у Монтреалу где је шпански тенисер Алехандро Давидович Фокина савладао Данила Медведева у другом колу резултатом 2:1(6:4, 1:6, 6:2).
FOTO: Tanjug/AP
Руски тенисер је имао доста проблема и на Олимпијским играма где је поражен у осмини финала, а сада је наставио са лошим партијама и у Монтреалу.
Шпанац је боље ушао у сусрет и освојио први сет, да би у другом Медведев одговорио. Трећи сегмент је донео праву драму и Давидовић-Фокина је био потпуно доминантан и пласирао се у треће коло.
У трећем колу Давидович-Фокина ће играти против бољег из дуела Матео Арналди - Карен Хачанов.
БОНУС ВИДЕО: БЕОГРАД НА НОГАМА: Овако се на улицама славило олимпијско злато Новака Ђоковића
Препоручујемо
ГРАДСКИ ДЕРБИ ЗА МЕСТО У ФИНАЛУ: Арсенал има предност из првог меча, али "плавци" се неће предати без велике борбе
Арсенал и Челси састају се у реваншу полуфинала ЕФЛ купа на "Емирејтсу", а домаћи тим у Лондону има благу, али вредну предност из првог меча. "Тобџије" су на "Стамфорд бриџу" славиле са 3:2 и сада им је довољан и реми како би избориле пласман у финале и напале први трофеј ове сезоне.
03. 02. 2026. у 07:00
РУСИЈА ЈЕ БЕСНА! Не може да верује шта је доживела, а Украјина - одушевљена!
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" стижу из "најважније споредне ствари на свету", фудбала, у коме већ четири године важи апсолутна забрана за учешће руских екипа, како клупских, тако и репрезентативних.
03. 02. 2026. у 19:55
"УБИЋУ СЕ, ХОРОР!" Марија открила дуго чувану тајну: "Рођена сам без..."
"ЈА ћу да се убијем, значи хорор!"
01. 02. 2026. у 09:13
Коментари (0)