ДОК ЈЕ ЂОКОВИЋ У ЦРНОЈ ГОРИ: Ево шта раде Рафаел Надал и Карлос Алкараз пред Олимпијске игре (ФОТО)
Шпански тенисери Карлос Алкараз и Рафаел Надал допутовали су у Париз на завршни део припрема за Олимпијске игре, а по доласку, Алкараз је говорио за медије.
Foto: Profimedia
На почетку је Алкараз рекао да није нервозан и да слуша Надала.
- Нисам нервозан тренутно. Када дође време (за мечеве), бићу. И да, наравно, он је ово већ све проживео, већ зна како је играти на Олимпијским играма и освојити злато и у дублу и у синглу - изјавио је Алкарас.
Карлосу Алкаразу су ово прве Олимпијске игре, а како се наводи и он и Надал ће бити у олимпијском селу.
- Ја сам нов, овде сам руки, тако да морам да ћутим и само га слушам - подвукао је четвороструки Гренд слем шампион.
Подсетимо, Карлос Алкараз ће наступати у синглу, а са Надалом ће наступити у дублу.
БОНУС ВИДЕО: Новак Ђоковић - Пет тајни због којих је најбољи на свету
ДОМАЋИ ЗАДАТАК НА ТЕМУ "ТРЕНЕРСКИ ПОСАО": Керик ради сјајне ствари на клупи Јунјатеда који је све ближи пласману у Лиги шампиона!
ОД доласка некадашњег "војника" Сер Алекса Фергусона Јунајтед игра одлично, попео се на треће место, а вечерас га очекује још један веома тежак задатак јер гостује на "Виталитију" где ће га дочекати разиграни Борнмут (21.00).
20. 03. 2026. у 07:10
ПУТИН ЈЕ УПРАВО КЛЕКНУО ПРЕД ЊИМ! Ово ни у цркви није урадио председник Русије (ВИДЕО)
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и - спортске догађаје. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" везане су за Италију. У тој земљи је окончан спектакл - Зимске параолимпијске игре 2026, а тамо су Руси урадили оно што Запад није могао ни да сања. А руски председник Владимир Путин је због тога и те како одушевљен, те је решио да нестварне хероје хитно одликује. Пред једним од њих је и клекнуо.
19. 03. 2026. у 19:58
ЕКСПЛОЗИВ БИО СПРЕМАН: "Дигли бисмо у ваздух аеродром на Гренланду"
ДВА МЕСЕЦА пре израелско-америчког напада на Иран, Данска је била спремна да оружано брани свој суверенитет над Гренландом.
19. 03. 2026. у 14:12
Коментари (0)