"НОВАЧЕ, ПРАВИШ ИСТУ ГРЕШКУ"! Легендарна тенисерка послала поруку Ђоковићу
ЛЕГЕНДАРНА тенисерка Мартина Навратилова тврди да је календар такмичења овог лета превише захтеван за играче.

FOTO: Tanjug/AP
Некада прва играчица света сматра да је превише мали размак између Вимблдона и Олимпијских игара у Паризу.
- У суштини, старт олимпијског турнира је две недеље после Вимблдона, а играчи имају мало времена за промену. Очекује их нешто емотивно и физички захтевно, да би после убрзо морали на бетонске терене", рекал је Мартина.
Узела је за пример Новака Ђоковића, присетила се 2021. године и како то може негативно да утиче на тенисере.

Фото: EPA-EFE/JOE CASTRO
- Мислим да ће у Њујорк многи доћи са исплаженим језиком. Мислим да ће већина бити у реду за Олимпијске игре, али колико енергије имате? Мислим да је то Новака Ђоковића коштало календарског гренд слема пре три године и сада то опет раде. Биће то много горе од подлоге, то су те емотивне и менталне ствари које вас обарају", закључила је Навратилова.
БОНУС ВИДЕО: Новак Ђоковић - Пет тајни због којих је најбољи на свету
Препоручујемо

БИВШИ ТРЕНЕР ИЗДАО СРБИНА! Хрват открио шта се дешава са Новаком Ђоковићем
19. 07. 2024. у 09:31

ЛУКА ЈОВИЋ ЈЕ СРУШИО ИНТЕРОВЕ СНОВЕ О ТРИПЛЕТИ: Барселона је стајала на путу "нероазурима" и 2010. године
ТАЧНО 15 година након чувеног полуфинала Лиге шампиона 2010. године, Барселона и Интер поново укрштају копља у истој фази, с тим што се сада први меч игра на Монжуику.
30. 04. 2025. у 06:00

РУСИЈА ЗАТЕЧЕНА: Јелена Исинбајева се одрекла Путина, а онда урадила и ово
Једна од најбољих руских спортисткиња свих времена, атлетичарка Јелена Исинбајева, повукла је потез који није наишао на одобравање многих у Руској Федерацији, нарочито јер се десио док траје рат у Украјини. Најновије вести везане за Исинбајеву додатно су шокирале Русију.
30. 04. 2025. у 16:19

ЗВАНИЧНО КРАЈ: Коме је припао дворац у Бечу? Развели се Тони и Драгана
ПЕВАЧИЦА Драгана Мирковић и бизнисмен Тони Бијелић званично су се развели након 25 година брак.
30. 04. 2025. у 12:32
Коментари (0)