РАФАЕЛ НАДАЛ ДОНЕО ОДЛУКУ: Познато да ли ће Шпанац наступити на Вимблдону
ВИМБЛДОН је пред вратима, а Рафаел Надал је донео одлуку о томе да ли ће наступити у Лондону.
ФОТО: АП
Наиме, Шпанац неће играти на трећем гренд слему. Разлог је тај што жели што спремније да дође у Париз на Олимпијске игре.
Ову информацију потврдио је овог четвртка селектор тениске репрезентације "фурије" Давид Ферер.
Подсетимо, Надал није прошле године није играо на Вимблдону, али његова одлука не треба да чуди, с обзиром на то да би са шљаке требало да се пребаци на трву, па поново да се враћа на најспорију подлогу.
Освајач 22 гренд слем титуле је два пута подизао пехар не терениам "Ол Ингланд клуба". Урадио је то 2008. и 2010. године.
"Бик са Мајорке" је ове године на Ролан Гаросу испао у првом колу од каснијег финалисте Александра Зверева.
БОНУС ВИДЕО: Новак Ђоковић - Пет тајни због којих је најбољи на свету
ПОВРАТАК ДУШАНА ВЛАХОВИЋА! Повреда је прошлост, Србин спреман да поведе Јуве до места које води у Лигу шампиона!
ДАНАШЊИ програм Серија А затвориће Јувентус и Сасуоло који се састају на "Алијанц стадиону" од 20 часова и 45 минута. "Стара дама" се бори за место које води у Лигу шампиона и мора освајати бодове на свом терену како би се нашла међу прва четири на табели.
21. 03. 2026. у 07:20
ПУТИН ЈЕ УПРАВО КЛЕКНУО ПРЕД ЊИМ! Ово ни у цркви није урадио председник Русије (ВИДЕО)
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и - спортске догађаје. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" везане су за Италију. У тој земљи је окончан спектакл - Зимске параолимпијске игре 2026, а тамо су Руси урадили оно што Запад није могао ни да сања. А руски председник Владимир Путин је због тога и те како одушевљен, те је решио да нестварне хероје хитно одликује. Пред једним од њих је и клекнуо.
19. 03. 2026. у 19:58
ЕКСПЛОЗИВ БИО СПРЕМАН: "Дигли бисмо у ваздух аеродром на Гренланду"
ДВА МЕСЕЦА пре израелско-америчког напада на Иран, Данска је била спремна да оружано брани свој суверенитет над Гренландом.
19. 03. 2026. у 14:12
Коментари (0)