ЧЕТВОРО СРПСКИХ МУСКЕТАРА НА РОЛАН ГАРОСУ: Ево када данас играју Миомир, Олга, Новак и Душан

Четворо српских тенисера данас излази на терене Ролан Гароса у 2. колу Отвореног првенства Француске.

ЧЕТВОРО СРПСКИХ МУСКЕТАРА НА РОЛАН ГАРОСУ: Ево када данас играју Миомир, Олга, Новак и Душан

Фото: Горан Чворовић

Први ће на терен у 11 сати Миомир Кецмановић (57. на АТП листи) против Данила Медведева (5. АТП). Рус је фаворит, али Кецмановић обећава велику борбу. Овај меч играће се на стадиону "Сизан Ланглан" који има кров, па нема бојазни од одлагања због лошег времена.

Свој меч, који је јуче одложен због кише, требало би да одигра и Олга Даниловић (125. ВТА) против фаворизоване Американке Данијел Колинс (10 ВТА). Њихов меч је 2. по распореду на терену број 10, не пре 12.30 сати, уколико временски услови то буду дозволили.

Данас игра и Новак Ђоковић (1. на свету) против Шпанца Роберта Карбаљеса Баене (62. АТП), на Централном стадиону "Филип Шатрије". Меч је трећи по реду, почиње не пре 14 сати, а Новак, баш као и Кецмановић, не треба да брине око тога да ли ће падати киша.

Коначно, у истом термину, као трећи у програму, после наставка меча Корде и Квона (5:4 у 1. сету) и меча Остапенко и Таусонове, наступа и Душан Лајовић (61. АТП) против Тејлора Фрица (12. носилац). Они играју на терену број 13 који нема кров, па ће Душан, баш као и Олга, зависити од каприца облака.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СРБИЈА УЗ ЧУДО МОЖЕ НА СВЕТСКО ПРВЕНСТВО! Орлови изгубили од Енглеске, а нису добили сјајну вест од Албанаца

СРБИЈА УЗ ЧУДО МОЖЕ НА СВЕТСКО ПРВЕНСТВО! "Орлови" изгубили од Енглеске, а нису добили сјајну вест од Албанаца

Фудбалска репрезентација Србије није успела да победи Енглеску на Вемблију, па је услед пораза од 2:0 постало дефинитивно познато да из своје квалификационе групе неће отићи ни директно на Светско првенство, ни у бараж, што је обезбедила Албанија победом у Андори (1:0). Ипак, шанса за "орлове" постоји - и то минимална - да буду међу четири најбоље екипе у Лиги нација које се нису квалификовале кроз квалификационе групе. Тренутно, та четири места заузимају Велс, Румунија, Шведска и Северна Ирска, а само срећан сплет околности може нашу селекцију да "угура" у ту малу групу која "бочним путем" иде у бараж.

13. 11. 2025. у 22:39 >> 22:40

Коментари (0)

МИ СМО УСПАВАНИ ДИВ, ДРУГО МЕСТО НА ТАБЕЛИ НИЈЕ ОПЦИЈА! Прво обраћање новог тренера Партизана од кад је стигао у клуб