НОВАК О РУЦИ КОЈА ДРХТИ! Ево шта је Ђоковић одговорио у Паризу на питање о шокантном снимку који је многе узнемирио
Новак Ђоковић није желео на конференцији за медије у Париз пред почетак Ролан Гароса да одговара на питање о свом здравственом стању.
FOTO: Tanjug/AP
На новинарску констатацију да су навијачи били забринути за дрхтање његове руке у Женеви (шокантан снимак можете погледати у раније објављеној вести "Новости" када кликнете ОВДЕ), али и у Индијан Велсу, одговорио је:
- Не бих то коментарисао. Захваљујем се свим људима који се брину, који пружају подршку, којима је стало. То је све што могу да кажем. Неке друге ствари, које су здравствене природе, задржавам за себе и за свој тим.
Ако вас Новак Ђоковић занима, а и све што се тениса тиче, пратите вести о томе на спортским страницама "Новости".
На сасвим сте добром месту.
Арсенал се вратио из мртвих: Симеоне је тактички велемајстор, али Атлетико је благи аутсајдер на Емиратима
У уторак увече на стадиону Емиратес пашће одлука о томе ко ће своје снове о финалу у Будимпешти претворити у стварност.
05. 05. 2026. у 11:16
Новак Ђоковић затечен: Дошао у Рим, а тамо га дочекало - ово (ВИДЕО)
Новак Ђоковић одавно није играо тенис. Сада је решио да му се врати, али тај повратак није био какав је очекивао.
04. 05. 2026. у 19:37
Шта се то десило на граници Украјине и Белорусије? Зеленски бесан, прети комшијама: "Спремни смо!"
ПРЕДСЕДНИК је такође најавио да Украјина припрема неколико нових пакета санкција који ће бити уведени одмах и у блиској будућности.
03. 05. 2026. у 09:37
Коментари (0)