"ТО ШТО КАЖЕ ЈЕ ГЛУПОСТ"! Рафаел Надал жестоко замерио Стефаносу Циципасу

Марко Паунић
Марко Паунић

17. 04. 2024. у 09:35

Рафаел Надал је заиграо после 102 дана паузе, а први пут на шљаци после чак 681 дана и забележио је победу, у првом колу АТП турнира у Барселони савладао је Флавија Кобоља из Италије резултатом 6:2, 6:3.

ТО ШТО КАЖЕ ЈЕ ГЛУПОСТ! Рафаел Надал жестоко замерио Стефаносу Циципасу

ФОТО: Танјуг/АП

Након што је обезбедио пласман у наредну рунду такмичења, Стефанос Циципас прогласио је Рафу фаворитом за титулу у престоници Каталоније

- Мислим да је Рафа фаворит. Ја могу да имам добре седмице на шљаци, али Рафа је Рафа. Он игра добар тенис, нема сумње у то. Такође, имамо и друге играче, попут Каспера Руда који је добар на овој подлози. Конкуренција је велика, није ово обичан турнир из серије 500, један је од најтежих у сезони - рекао је Циципас.

Међутим, "бику са Мајорке" се није свидела његова изјава, па је имао малу расправу са новинарима на конференцији за медије.

- Глупост је то што је рекао, хајде да будемо реални, зна и он да то није случај. Вероватно постоји доста поштовања због свега што сам урадио на овом турниру, али сви знају да нисам више фаворит да освојим такмичење и титуле. То је једноставно прича која пада тешко на ривале - рекао је Надал који је 12 пута подизао пехар у Барселони.

Иначе, Рафаел Надал ће у наредном колу Барселоне одмерити снаге са Алексом де Минором.

БОНУС ВИДЕО: Новак Ђоковић - Пет тајни због којих је најбољи на свету

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАПАД У ШОКУ! Русија слави, ово је чекала од 2022!

ЗАПАД У ШОКУ! Русија слави, ово је чекала од 2022!

Откако је почео рат у Украјини, или како то Руска Федерација зове "специјална војна операција", Русија је била на мети многобројних санкција. Добар део њих се односио и, још увек, односи се на спорт, али... ствари се мењају. И то више не полако.

05. 11. 2025. у 13:58

Коментари (0)

РЕКАО ЈЕ ДА ТО ВИШЕ НЕЋЕ ЈЕСТИ.... И ПОТОМ ЈЕ УМРО Фудбалер Радничког о моменту кад је преминуо тренер Младен Жижовић