ИМА ЛИ ШТА ОД ЊЕГА? Син Новака Ђоковића тренирао у Америци (ВИДЕО)

Марко Паунић
Марко Паунић

01. 03. 2024. у 09:24

Најбољи тенисер света Новак Ђоковић тренутно у Америци чека на почетак Индијан Велса, а овог пута је решио да са собом поведе и породицу, како би слободно време проводио са децом.

ИМА ЛИ ШТА ОД ЊЕГА? Син Новака Ђоковића тренирао у Америци (ВИДЕО)

Фото: Принтскрин

На друштвеним мрежама појавио се снимак који је одушевио фанове српског аса.

Док је Новак тренирао на једном терену, наследник Стефан је играо свој тренинг меч на терену који се налазио поред очевог. Син српског аса својим тениским умећем одушевио је љубитеље тениса на друштвеним мрежама.

Подсетимо, мастерс у Индијан Велсу одржава се од 6. до 17. марта. Новак прошле године није учествовао на овом турниру због забране уласка у САД, па има прилиику да освоји велики број бодова.

БОНУС ВИДЕО: Неспортско понашање британских навијача након победе Новака Ђоковића

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПЛАНИРАМ СВОЈУ САХРАНУ Водитељка о тешкој болести

"ПЛАНИРАМ СВОЈУ САХРАНУ" Водитељка о тешкој болести

ЗВЕЗДА ријалити емисије „The Real Houswives of Beverly Hills“ и водитељка Теди Меланкамп (43), суочава се с тешком болешћу. Оперисала је тумор на мозгу, али се болест проширила и на плућа. Теди је открила да њен отац, рок легенда Џон Меланкамп (73), већ планира њену сахрану.

15. 06. 2025. у 21:19

Коментари (0)

НАКОН КРАХА ВЕЗЕ СА БАСТИЈАНОМ, СРЕЋУ ПРОНАШЛА ПОРЕД МИЛИОНЕРА: Ана није прва коју је фудбалер оставио због друге