ОГЛАСИО СЕ ЕНДИ МАРИ: Ево шта је рекао о Британцима који су вређали Новака Ђоковића
Најбољи британски тенисер, Шкот Енди Мари, не дели мишљење са Новаком Ђоковићем око неваспитања навијача Дејвис куп репрезентације Велике Британије који су својим понашањем чинили све да ометају игру најбољег тенисера света у дуелу са Камероном Норијем.
FOTO: AP
Мари се уопште није освртао на изјаву Ђоковића да британски навијачи морају да науче како се поштују играчи на терену, већ је и помало очекивано изашао са похвалама не њихов рачун:
- Велико хвала свим навијачима који су се потрудили да отпутују тамо и створе сјајну атмосферу за играче. Дејвис куп без вас је ... - написао је Шкот уз емотикон палца надоле на крају последње мисли.
Шкот за кратко време други пут преко мреже "X" реагује супротно интересима свог српског пријатеља.
Претходно је негативно прокоментарисао објаву директора "Лакоста" Тјерија Жибера, који је као пример нефер понашања навео потез Стефаноса Циципаса да се повуче са Завршног мастерса у Торину и тиме доведе у питање регуларност такмичења у Ђоковићевој групи.
Мари је поступак Жибера назвао бизарним гестом једног директора, знајући да је Француз такву тврдњу изнео као Новаков велики навијач!
Препоручујемо
НИЈЕ ОН СА ОВОГ СВЕТА! Чак је и Борис Бекер шокиран оним што ради Новак Ђоковић
24. 11. 2023. у 11:45
ДРАМА ДОСТИЖЕ ВРХУНАЦ: Винисијус и Престијани у центру пажње пред реванш, Реал брани гол предности на "Бернабеу"
МЕСТО у осмини финала Лиге шампиона биће решено у Мадриду, где Реал дочекује Бенфику после победе од 1:0 у Лисабону. Гол одлуке у првом мечу постигао је Винисијус, али резултат није био једина тема вечери – дуел је обележио инцидент и прекид због наводног расистичког испада Престијанија према Винисијус, што је додатно подигло тензију пред реванш.
25. 02. 2026. у 06:27
ЦЕО СВЕТ СЕ СМЕЈЕ ХРВАТИМА: Због овога је одложена фудбалска утакмица! (ФОТО)
Најновије вести из Хрватске су такве да се цео свет смеје.
24. 02. 2026. у 19:55
"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини
У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.
24. 02. 2026. у 09:43
Коментари (2)