"ЗБОГ ТОГА САМ ЉУТ": Канађанин "загрмео" због Новака Ђоковића
НАЈБОЉИ тенисер свих времена, Новак Ђоковић често је на мети критика због својих ставова, више је оних који га критикују, али има и оних који му дају подршку.
Фото: EPA-EFE/ABIR SULTAN
Међу онима који су на страни Србина је и канадски тенисер Васек Поспишил, са којим је Србин основао ПТПА, асоцијацију тенисера, био је без длаке на језику.
- Новак не добија довољно признања и због тога сам љут. Толико је добар момак. Сви се могу понашати као анђели пред камерама, причати праве ствари, ово и оно. Кључ је у томе какав си када нема камера и како третираш људе генерално - почео је Поспишил, па додао:
- Он је толико великодушан. Не знам је ли моје да о томе говорим, али Новак помаже јуниорима у Србији – финанцира их, заиста му је стало. Претпостављам да је то због услова у којима је одрастао и шта је све прошао, зна ценити борбу и схвата колико је тешко када је све против тебе. Покушава помоћи колегама - рекао је Поспишил.
ВОНУС ВИДЕО: МЕКИНРО ЗА НОВОСТИ: Смешно је што Новаку није било дозвољено да игра у Америци
Препоручујемо
НА ИВИЦИ СУКОБА: Велики скандал у тиму Митровића и Милинковић-Савића
24. 09. 2023. у 15:22 >> 15:30
"ПОДРЖАВАМ ОДЛУКУ ЈОКИЋА!" Стојаковић: Имао је притисак и са једне и са друге стране
24. 09. 2023. у 09:45
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КО ЋЕ У ЕВРОПУ? Гент и Генк бију битку за место у Лиги конференција
ОБРАЧУН два белгијска великана на "Планет груп арени" (18.30) одлучиће о томе ко ће идуће године заузети место у трећем најјачем УЕФА такмичењу.
31. 05. 2026. у 07:30
СТИГЛИ БАГЕРИ НА МАРАКАНУ: Почело је! (ВИДЕО)
Најновије вести из Црвене звезде тичу се - важних инфраструктурних радова.
01. 06. 2026. у 14:58
НАЈБОГАТИЈА ПЕВАЧИЦА БАЛКАНА: Маја за годину зарадила 92 милиона и ПРЕСТАЛА ДА ПЕВА на свадбама
ПРЕ тачно три године, певачица је донела изненађујућу одлуку да трајно престане да пева на свадбама.
26. 05. 2026. у 20:30
Коментари (1)