УЖАС НА ТЕНИСКОМ ТЕРЕНУ: Тенисерка колабирала у сред меча на ВТА турниру у Кини (ВИДЕО)

Александар Илић
Александар Илић

21. 09. 2023. у 16:44 >> 16:44

УЖАСНЕ сцене гледали су навијачи на једном од ВТА турнира у Кини.

УЖАС НА ТЕНИСКОМ ТЕРЕНУ: Тенисерка колабирала у сред меча на ВТА турниру у Кини (ВИДЕО)

Принтскрин/Твитер/Мелание_Лаутруп

У току трећег сета меча између Кларе Таусон и Јулије Путинцеве, данкиња је колабирала у сред поена.

То се десило почетком трећег сета, када је требала да сервира како би спасила брејк. Медицински тим је одмах утрчао на терен и покушао да јој помогне на лицу места. Пришла јој је и ривалка.

Како се могло приметити дошло је до јаких грчева, а како је касније речено све се десило због дехидратације тенисерке.

Није први пут да се овако нешто дешава, тенисери су се и раније жалили на високе температуре и влажност ваздуха, а један од њих је Медведев.

- Док неко не умре на терену неће ништа предузети - рекао је Данил Медведев једном приликом.

ВОНУС ВИДЕО: МЕКИНРО ЗА НОВОСТИ: Смешно је што Новаку није било дозвољено да игра у Америци

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СПЕКТАКЛ У НАЈАВИ: Новопечени првак Европе укршта копља са увек неугодном четом Чола Симеонеа

СПЕКТАКЛ У НАЈАВИ: Новопечени првак Европе укршта копља са увек неугодном четом Чола Симеонеа

ЈЕДАН од најзанимљивијих мечева првог кола групне фазе Светског клупског првенства одиграће ПСЖ и Атлетико Мадрид који се састају на "Роуз боулу" у Пасадени од 21.00.

15. 06. 2025. у 07:20

ЗГРОЗИЛИ СУ МНОГЕ: Оно што су Украјинци урадили на Европском првенству - нико жив није очекивао

ЗГРОЗИЛИ СУ МНОГЕ: Оно што су Украјинци урадили на Европском првенству - нико жив није очекивао

Откако је почео рат у Украјини, Русија је била та чији су спортисти чешће били спомињани у светским круговима него украјински, јер је многима било (и још увек јесте) забрањено учешћа на међународним надметањима, али... Овога пута су Украјинци привукли велику пажњу - и то због скандала који су приредили.

15. 06. 2025. у 19:43

ПЛАНИРАМ СВОЈУ САХРАНУ Водитељка о тешкој болести

"ПЛАНИРАМ СВОЈУ САХРАНУ" Водитељка о тешкој болести

ЗВЕЗДА ријалити емисије „The Real Houswives of Beverly Hills“ и водитељка Теди Меланкамп (43), суочава се с тешком болешћу. Оперисала је тумор на мозгу, али се болест проширила и на плућа. Теди је открила да њен отац, рок легенда Џон Меланкамп (73), већ планира њену сахрану.

15. 06. 2025. у 21:19

Коментари (0)

НЕОЧЕКИВАНО: Ево шта ради Ана Ивановић, док свет прича о разводу! Српкиња изненадила све (ФОТО)