ХРВАТ ПРУЖИО ПОДРШКУ ЂОКОВИЋУ: ''Велики у победи, још већи у поразу''
Новак Ђоковић је изгубио у финалу Вимблдона од Карлоса Алкараза 3 : 2 (1-6, 7-6 (6), 6-1, 3-6, 6-4), а међу првима који је пружио подршку српском играчу био је хрватски фудбалер Дејан Ловрен.

Фото: EPA-EFE/FELIPE TRUEBA
Ђоковић није успео да освоји 24. гренд слем титулу, а међу онима који су му први пружили подршку био је бивши хрватски репрезентативац, а садашњи фудбалер Лиона Дејан Ловрен. Освајач светског сребра и бронзе на Инстаграму је посебном објавом поручио Новаку да је велики шампион.

Фото: Принтскрин/инстаграм/dejanlovren06
- Човек с осмехом на лицу и кад се изгуби. Велик у победи, а још већи у поразу. Свака част, Ноле, на свему - написао је Ловрен.
БОНУС ВИДЕО: НИКОЛА ЈОКИЋ У ПРОВОДУ: Најбољи српски кошаркаш вечерас у кафани у Сомбору
Препоручујемо

БРИТАНЦИ, БАШ СТЕ ЈАДНИ! Славили пораз Ђоковића, а онда га провоцирали бедним питањем
17. 07. 2023. у 07:56

НОВА ГЕНЕРАЦИЈА ПАРТИЗАНА ВРАЋА ВЕРУ НАВИЈАЧИМА: Млади јунаци "парног ваљка" дочекују уздрмане Крагујевчане
НАКОН више него успешног реваншта против Олександрије (4:0) фудбалери Партизана се окрећу обавезама у Суперлиги Србије где ће угостити Раднички из Крагујевца (21.00).
03. 08. 2025. у 07:00

АЛБАНИЈА У ШОКУ ЗБОГ СРБИЈЕ: Ево шта су српске кошаркашице урадиле Албанкама на Европском првенству - овако нешто се не памти!
Да је Србија земља кошарке - знају сви. Или скоро сви. А од данас то свакако зна и Албанија.
03. 08. 2025. у 16:35

"ЂЕДОВИ ТЕ ПРОКЛЕЛИ!" Вељко бесан на презимењакињу, слави Олују
СИН певачице Светлане Цеце Ражнатовић, Вељко Ражнатовић, важи за великог родољуба, а сада га је разбеснело то што је једна његова презимењакиња учествовала у годишњици прославе "Олује".
03. 08. 2025. у 10:36
Коментари (1)