НОВАК Ђоковић не планира да стане. На Вимблдону јури 24. гренд слем у каријери, а његов некадашњи тренер открио је да је подједнако посвећен тенису био и као дечак.
ТРЕНЕР фудбалера Партизана Срђан Благојевић изјавио је данас да његова екипа жели да одигра добру утакмицу против Новог Пазара у четвртом колу плеј-офа Суперлиге Србије.
ТРЕНЕР фудбалера Манчестер јунајтеда Рубен Аморим изјавио је после победе против Атлетик Билбаа да нико није очекивао такав резултат и додао да његова екипа мора да буде опрезна у реванш мечу полуфинала Лиге Европе.
Тренер фудбалера ТСЦ-а Славко Матић изјавио је данас да поштује Црвену звезду, али да његова екипа има право да се нада позитивном резултату у утакмици четвртог кола плеј-офа Суперлиге Србије
Коментари (0)